Povezane vesti

Renato Grbić sa Kube: Vučić me je zvao i obećao da će nas izvući

Renato Grbić sa Kube: Vučić me je zvao i obećao da će nas izvući

Večernje novosti 21.03.2020
Predsednik Srbije rekao je beogradskom heroju i našim sugrađanima da će im obezbediti povratak u zemlju. RENATO Grbić koji je sa grupom naših državljana zarobljen na Kubi zbog pandemije virusa korona, rekao je za “Novosti” da mu se javio… »
“Zatvaraju se hoteli, ima redova za namirnice”: Renata Grbića i grupu Srba ne puštaju sa Kube jer im fali zadnja…

“Zatvaraju se hoteli, ima redova za namirnice”: Renata Grbića i grupu Srba ne puštaju sa Kube jer im fali zadnja…

Večernje novosti 21.03.2020
Situacija je iz časa u čas sve teža, a problema će biti posebno uveče kada našim državljanima bude zatrebalo prenoćište, kaže Renato za “Novosti”. Beogradski heroj Renato Grbić, koji je spasao destine života onih koji su pokušali da se… »
Renato spasao na desetine života, a SAD njemu treba pomoć: Zarobljen na Kubi sa još 30 Srba, evo šta je poručio video

Renato spasao na desetine života, a SAD njemu treba pomoć: Zarobljen na Kubi sa još 30 Srba, evo šta je poručio video

Kurir 21.03.2020
Renato Grbić, jedan od najhumanijih Beograđana, koji je spasao na desetine davljenika koji su skakali u smrt sa Pančevačkog mosta, sa još 30 zemljaka nalazi se na Kubi i moli za pomoć. Погледајте ову објаву у апликацији… »
Beogradski heroj Renato Grbić sa još 30 Srba zarobljen na Kubi: Nemamo gde da spavamo, nestaće i hrane (video)

Beogradski heroj Renato Grbić sa još 30 Srba zarobljen na Kubi: Nemamo gde da spavamo, nestaće i hrane (video)

Večernje novosti 21.03.2020
Imamo malo vremena da reagujemo, jer će Kuba za dva dana zatvoriti granice za strance, što znači da ćemo mi ovde ostati i nećemo moći da se vratimo - poručuju Srbi. Srpski državljani koji su bili zarobljeni na aerodromima u Parizu i Amsterdamu… »

Vesti dana »