Povezane vesti

Kurir ekskluzivno saznaje: Jelena Karleuša prijavila da je Duško Tošić pretukao! Policija u domu pevačice

Kurir ekskluzivno saznaje: Jelena Karleuša prijavila da je Duško Tošić pretukao! Policija u domu pevačice

Kurir 21.03.2020
Jelena Karleuša prijavila je policiji da je pretukao Duško Tošić, saznaje Kurir ekskluzivno! Policija je trenutno u domu Tošića. Podsetimo, početkom prošle godine javnost je brujala o aferi Jelene Karleuše i Duškovog kolege, fudbalera Ognjena… »
“Još jedna tužna laž u ovim strašnim vremenima”: Karleuša demantuje da je dobila batine od Duška

“Još jedna tužna laž u ovim strašnim vremenima”: Karleuša demantuje da je dobila batine od Duška

Večernje novosti 21.03.2020
Jelena Karleuša danas je demantovala na svom Instagram nalogu vest da je prijavila supruga, fudbalera Duška Tošića, za porodično nasilje. Jelena Karleuša danas je demantovala na svom Instagram nalogu vest da je prijavila supruga, fudbalera Duška… »
Jelena Karleuša prijavila Duška Tošića policiji: Muž me pretukao!

Jelena Karleuša prijavila Duška Tošića policiji: Muž me pretukao!

Svet plus 21.03.2020
Jelena Karleuša je večeras u 18 časova prijavila supruga Duška Tošića policiji zbog porodičnog nasilja. Muž me pretukao! Jelena Karleuša prijavila je danas u 18 časova supuruga Duška Tošića za porodično nasilje. Kako "Blic" saznaje Jelena je… »
Duško Tošić negira da je pretukao Jelenu Karleušu!

Duško Tošić negira da je pretukao Jelenu Karleušu!

Svet plus 21.03.2020
Jelena Karleuša je večeras u 18 časova prijavila supruga Duška Tošića policiji zbog porodičnog nasilja. Fudbaler negira da je pretukao suprugu! Jelena Karleuša danas je prijavila supruga, fudbalera Duška Tošića, za porodično nasilje, a… »

Vesti dana »