Povezane vesti

Miljana Kulić i Zola skandalozno! Briše nos novčanicom od 500 evra! (VIDEO)

Miljana Kulić i Zola skandalozno! Briše nos novčanicom od 500 evra! (VIDEO)

Svet plus 26.03.2020
Skandalozno! Već iskusni rijaliti igrači Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola diskvalifikovani su pre nekoliko dana iz rijalitija "Zadruga 3". Sada su zgrozili javnost! Briše nos novčanicom od 500 evra! Ovoga puta Miljana i Zola odlučili su da se… »
Ja sam Tito, a Miljana je moja jovanka! Miksi i Zola progovorili o svemu, pa palo brisanje nosa novčanicom od 500 € ?!

Ja sam Tito, a Miljana je moja jovanka! Miksi i Zola progovorili o svemu, pa palo brisanje nosa novčanicom od 500 € ?!

Kurir 26.03.2020
Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola nakon diskvalifikacije iz "Zadruge" oglasili su se iz jednog hotela u kom trenutno borave, pa putem jutjuba progovorili o svemu. Kako je turbulentna Miksi istakla, ona je tri meseca lagala "naciju i sebe" kako di-džeja… »
"Lagala sam naciju mesecima": Miljana i Zola se javili iz iznajmljenog stana, a onda je "frajer" novčanicom od 500 evra brisao…

"Lagala sam naciju mesecima": Miljana i Zola se javili iz iznajmljenog stana, a onda je "frajer" novčanicom od 500 evra brisao…

Blic 25.03.2020
Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola rešili su danas da se oglase putem društvenih mreža, pa su na Jutjub postavili snimak iz stana koji iznajmljuju, a ovog puta imali su što šta da kažu po napuštanju rijalitija "Zadruga 3". - Izašla sam za Zolom… »

Vesti dana »