Povezane vesti

Grenel: Volimo narod Kosova, ali…

Grenel: Volimo narod Kosova, ali…

Vesti online 28.03.2020
„Američki narod voli narod Kosova. Posvećeni smo narodu Kosova, ali kada imamo politiku, postoje pravila za našu pomoć. Taksa ne pomaže ekonomskom razvoju, zbog čega nam je cilj ukidanje“, istakao je izaslanik američkog predsednika Donalda… »
Kurti: Nikada nisam obećao ukidanje taksi

Kurti: Nikada nisam obećao ukidanje taksi

Danas 28.03.2020
Tehnički premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je da specijalnom izaslaniku američkog predsednika za dijalog Beograda i Prištine Ričardu Grenelu nikad nije rekao da će ukinuti taksu od 100 odsto na robu iz Srbije bez reciprociteta. Kurti je na… »
Kurti: Nikada nisam obećao ukidanje taksi bez reciprociteta

Kurti: Nikada nisam obećao ukidanje taksi bez reciprociteta

Večernje novosti 28.03.2020
Odlazeći premijer prištinske vlade Aljbin Kurti tvrdi da nikada specijalnom izaslaniku američkog predsednika za dijalog Prištine i Beograda Ričardu Grenelu nije rekao da će ukinuti takse. Odlazeći premijer prištinske vlade Aljbin Kurti tvrdi da… »
Kurti: Oba puta gledao sam Grenela u oči i nisam obećao ukidanje taksi

Kurti: Oba puta gledao sam Grenela u oči i nisam obećao ukidanje taksi

N1 Info 28.03.2020
Tehnički premijer Kosova Aljbin Kurti rekao je da se dva puta sreo sa Ričardom Grenelom, specijalnim izaslanikom američkog predsednika Donalda Trampa za dijalog između Kosova i Srbije, da ga je oba puta pogledao u oči ali da nijednom nije obećao… »
Grenel: Kurti me je pogledao direktno u oči i rekao da će ukinuti takse

Grenel: Kurti me je pogledao direktno u oči i rekao da će ukinuti takse

Blic 27.03.2020
Specijalni izaslanik američkog predsednika za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel izjavio je danas je da mu je odlazeći kosovski premijer Aljbin Kurti obećao ukidanje taksi na srpsku robu, a da od nove vlade očekuje da to obavezno učini… »

Vesti dana »