Povezane vesti
U vanrednom stanju u Srbiju ušlo 58.000 teretnjaka
RTV 07.04.2020
BEOGRAD - Od proglašenja vanrednog stanja do jutros, na teritoriju Srbije ušlo je 58.000 velikih teretnjaka i kamiona, od čega je pola bilo za snabdevanje naše zemlje, rekla je danas gostujući na TV Prva ministarka građevinarstva, saobraćaja i… »
Mihajlović: Prva žrtva korone na železnici; na infrastrukturnim projektima radi 2.500 radnika
Večernje novosti 07.04.2020
Ministarka građevinarstva i saobraćaja Zorana Mihajlović izjavila je da moramo sve da učinimo da život ne stane i da pritom budemo jedinstveni i solidarni, potvrdivši da je jedan radnik iz Niša preminuo. Ministarka građevinarstva, saobraćaja i… »
Vesti dana »

Udario pešaka, pa se zakucao u parkirana vozila: Oglasio se MUP nakon tragedije u Beogradu u kojoj je stradala devojčica
RINA pre 35 minutajoš 66 povezanih

Ekološki ustanak: Miler svesno saučestvuje u isušivanju preostalih izvora slobode govora u Srbiji
Beta pre 2 satajoš 91 povezana

Struja poskupljuje 6,6% od oktobra, uz mere pomoći penzionerima i malim preduzećima
Naslovi.ai pre 56 minutajoš 46 povezanih

Vlada usvojila uredbu o ograničavanju marži na 20 odsto za proizvode iz 23 kategorije
Blic pre 15 minutajoš 63 povezane

Jeziva nesreća između Batajnice i Ugrinovaca: Vozilo potpuno smrskano, mladić izvučen iz kola polu živ (uznemirujući video)
Blic pre 15 minutajoš 76 povezanih