Povezane vesti
Da su litije nastavljene, ne bi bilo korone, tamjan ubija virus! Evo šta o epidemiji misli crnogorski doktor Đurišić
Kurir 07.04.2020
"Tamjan ubija koronu. Da su litije nastavljene, ne bi bilo epidemije u Crnoj Gori! Dok su litije trajale, u Crnoj Gori nije bio zabeležen nijedan slučaj inficiranja koronavirusom. Crna Gora je bila jedina zemlja u Evropi bez ovog virusa", kazao je dr Ivo… »
Crnogorski doktor šokirao region! (video)
Alo 07.04.2020
Pohvalio mere koje su u Crnoj Gori na snazi. "Tamjan ubija koronu. Da su litije nastavljene, ne bi bilo Dok su litije trajale, u Crnoj Gori nije bio zabeležen nijedan slučaj inficiranja koronavirusom. Crna Gora je bila jedina zemlja u Evropi bez ovog… »
Bivši direktor podgoričkih domova zdravlja: Da su litije nastavljene ne bi bilo epidemije, tamjan ubija koronu
Večernje novosti 07.04.2020
Dr Ivo Đurišić, bivši direktor podgoričkih domova zdravlja, rekao da ne bi bilo epidemije u Crnoj Gori da su litije nastavljene. Tamjan ubija koronu! Da su litije nastavljene, ne bi bilo epidemije u Crnoj Gori! Dok su litije trajale, u Crnoj Gori nije… »
Vesti dana »
U Srbiji sutra oblačno i hladno, mestimično s kišom, najviše do 14 stepeni
NIN pre 1 satjoš 48 povezanih
„Antropolog na udaru režima“: Ko je Danijel Sinani, dekan Filozofskog fakulteta, koji je saslušan u policiji nakon smrti studentkinje?
Danas pre 1 satjoš 19 povezanih






