Povezane vesti

Vučić: Ako treba, biću testiran

Vučić: Ako treba, biću testiran

Slobodna Evropa 10.04.2020
Ako bude postajala bilo kakva sumnja da sam zaražen korona virusom, biću testiran, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom obraćanja u Nišu, gde je danas dopremljena medicinska oprema. "Svakodnevno sam u kontaktu sa lekarima, slušam ih… »
U Niš stigla medicinska oprema i respiratori

U Niš stigla medicinska oprema i respiratori

Slobodna Evropa 10.04.2020
U Niš, grad na jugu Srbije koji je uz Beograd jedno od žarišta korona virusa, dopremljena je medicinska oprema. U Pitanju je veliki broj maski, invazivnih i neinvazivnih respiratora i druge medicinske opreme, donete za potrebe Niša, ali i drugih… »
Jedino se nadam da će dočekati da ode na Sajam, a onda i kući: Vučić o svom sinu Danilu

Jedino se nadam da će dočekati da ode na Sajam, a onda i kući: Vučić o svom sinu Danilu

Telegraf 10.04.2020
On je ekao da se sa svojim sinom video, ali i da je bio na značajnoj udaljenosti od njega. Predsednik Aleksandar Vučić posetio je danas pre podne Niš, gde je dopremeljena medicinska oprema za taj grad, kao pomoć u borbi protiv virusa korona za ceo… »
Predsednik: Kad lekari budu mislili da postoji bilo kakva šansa da sam zaražen biću testiran, kampanja protiv mene vodi se…

Predsednik: Kad lekari budu mislili da postoji bilo kakva šansa da sam zaražen biću testiran, kampanja protiv mene vodi se…

RTV 10.04.2020
NIŠ - Ne brinete vi za moje zdravlje, nego tražite razlog da me nema, rekao je danas predsednik Aleksandar Vučić na pitanje novinara N1, a u odgovor svima onima u Srbiji, koji su, kako je rekao, svetsku pošast doživeli kao saveznika u borbi protiv… »
Kampanja protiv nezavisnih medija - vlast i njoj bliski tabloidi govore isto

Kampanja protiv nezavisnih medija - vlast i njoj bliski tabloidi govore isto

N1 Info 10.04.2020
Zašto se u Srbiji testira izuzetno mali broj građana, šta se dešava sa zaraženim lekarima i ulaskom koronavirusa u bolnice i da li vlast vanredno stanje koristi za ličnu promociju i gušenje slobode govora? Samo su neka od pitanja koja svakodnevno… »
Vučić u Nišu: Nadam se da ćemo do kraja meseca da ukinemo vanredno stanje!

Vučić u Nišu: Nadam se da ćemo do kraja meseca da ukinemo vanredno stanje!

Pravda 10.04.2020
Narednih 10 dana je za nas ključno, do 20. aprila rešava se sudbina našeg odnosa prema virusu korona, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je danas u poseti Nišu. - Nadam se da ćemo do kraja meseca ukinuti vanredno stanje. Ovo nije… »
Lončar o Vučiću i virusu: Sam je tražio da se poštuju sve procedure

Lončar o Vučiću i virusu: Sam je tražio da se poštuju sve procedure

Novi magazin 10.04.2020
Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar izjavio je večeras da je predsednik Srbije Aleksnadar Vučić sam tražio da se u njegovom slučaju sprovedu sve procedure u kontroli eventualne zaraze koronavirusom. Vučić je u sredu objavio da je njegov sin… »
Ministar Lončar o Vučiću: Neka odletim ako nešto nije poštovano!

Ministar Lončar o Vučiću: Neka odletim ako nešto nije poštovano!

Mondo 10.04.2020
"Predsednik je lično tražio da se ispoštuju sve procedure" "Predsednik je lično tražio da se ispoštuju sve procedure" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je pre dva dana da je njegov stariji sin Danilo Vučić pozitivan na virus korona, a u… »
Kisić-Tepavčević: Svi sa indikacijama su testirani

Kisić-Tepavčević: Svi sa indikacijama su testirani

RTV 10.04.2020
BEOGRAD - Procedura je ista za sve građane, i svi koji su imali indikacije su testirani, rekla je danas zamenica direktora Instituta "Batut" Darija Kisić-Tepavčević. Ona je tako odgovorila na ponovljena pitanja o tome da li je predsednik Srbije… »
Dr Kisić o Vučiću: Svi koji imaju indikacije virusa su testirani! (video)

Dr Kisić o Vučiću: Svi koji imaju indikacije virusa su testirani! (video)

Mondo 10.04.2020
"Procedura je ista za sve!", naglasila je doktorka Darija Kisić Tepavčević. "Procedura je ista za sve!", naglasila je doktorka Darija Kisić Tepavčević. Pre dva dana Aleksandar Vučić saopštio je da je njegov sin Danilo pozitivan na korona virus… »
Vučić: Nadam se da ćemo da ukinemo vanredno stanje do kraja aprila, testiraću se kad lekari kažu

Vučić: Nadam se da ćemo da ukinemo vanredno stanje do kraja aprila, testiraću se kad lekari kažu

Beta 10.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da se nada da će Srbija biti u poziciji da do kraja meseca ukine vanredno stanje uvedeno zbog pandemije korona virusa. "Jedva čekam. Što ne znači da nećemo imati dodatnih obaveza i da nećemo morati da se… »
Vučić: Do 20. aprila se rešava naša sudbina prema virusu

Vučić: Do 20. aprila se rešava naša sudbina prema virusu

Sputnik 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se narednih 10 dana, do 20. aprila, rešava naša sudbina u borbi protiv virusa korona. On je zato naglasio da je disciplina sada najvažnija. Vučić je dodao i da se nada da će vanredno stanje u… »
Vučić: Nadam se da ćemo pre kraja meseca ukinuti vanredno stanje

Vučić: Nadam se da ćemo pre kraja meseca ukinuti vanredno stanje

RTS 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je na konferenciji za medije u Nišu da se u narednih 10 dana rešava sudbina Srbije prema koronavirusu i apelovao na građane da je ključno da budu disciplinovani u poštovanju mera. Rekao je da se nada da… »
Dopremljena medicinska oprema u Niš

Dopremljena medicinska oprema u Niš

Sputnik 10.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić stigao je danas pre podne u Niš, gde je dopremljena medicinska oprema za taj grad, kao pomoć u borbi protiv korona virusa za ceo jug Srbije. U Niš je dopremljen veliki broj maski, invazivnih i neinvazivnih respiratora i… »
Vučić se nada da će vanredno stanje biti ukinuto do kraja aprila

Vučić se nada da će vanredno stanje biti ukinuto do kraja aprila

N1 Info 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je građanima juga Srbije da je Srbija uz njih i pozvao ljude u tom delu zemlje da budu disciplinovani, uz reči da je narednih 10 dana ključno i da veruje da se do 20. aprila rešava sudbina našeg odnosa… »
Vučić: Verujem da će do 20. aprila situacija biti lakša

Vučić: Verujem da će do 20. aprila situacija biti lakša

Danas 10.04.2020
Predsednik Srbije danas u Nišu uručio respiratore i medicinsku opremu Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas građanima juga Srbije da je Srbija uz njih i pozvao ljude u tom delu zemlje da budu disciplinovani, uz reči da je narednih 10… »
Predsednik Vučić u Nišu: Naši kapaciteti su na izmaku, doneli smo 49 respiratora

Predsednik Vučić u Nišu: Naši kapaciteti su na izmaku, doneli smo 49 respiratora

Večernje novosti 10.04.2020
Predsednik istakao da je došao da kaže narodu da je Srbija uz njih i da svakih sedam dana šalju zaštitnu opremu, materijale i respiratore u ovaj kraj. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da su kada je priliv pacijenata u bolnice 200-300 na… »
Vučić: Nadam se da ćemo ukinuti vanredno stanje do kraja aprila

Vučić: Nadam se da ćemo ukinuti vanredno stanje do kraja aprila

Moj Novi Sad 10.04.2020
Predsednika Vučić koji je danas bio u obilasku Nišu, u svom obraćanju medijima izjavio da se nada da će vanredno stanje u Srbiji biti ukinuto do kraja aprila. Između ostalog naveo je da će narednih 10 dana biti ključno. – Do 20. aprila mislim da… »
Vučić o sinu: Pustite me da sam brinem svoje brige! Volim Danila najviše na svetu

Vučić o sinu: Pustite me da sam brinem svoje brige! Volim Danila najviše na svetu

Kurir 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je svakodnevno u kontaktu sa lekarima i da kada bude postajala bilo kakva sumnja da je zaražen biće testiran na korona virus, dodavši da je odgovoran i sluša lekare. Odgovarajući na pitanja… »
Vučić: Nadam se ukidanju vanrednog stanja pre kraja meseca

Vučić: Nadam se ukidanju vanrednog stanja pre kraja meseca

IndeksOnline 10.04.2020
NIŠ – Predsednik Aleksandar Vučić izrazio je danas nadu da će vanredno stanje biti ukinuto pre kraja meseca. “Jedva čekam dan i nadam se da ćemo biti u položaju da pre kraja meseca ukinemo vanredno stanje. Ovo je moja nada, ne moja prognoza”… »
Vučić: Jedino što se nadam da ću dočekati da Danilo ode na Sajam, pa posle toga kući

Vučić: Jedino što se nadam da ću dočekati da Danilo ode na Sajam, pa posle toga kući

Blic 10.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je smatrao da je važno da obavesti javnost da je njegov sin Danilo zaražen korona virusom. Vučić je podsetio da pre dva meseca, kada se on nije dobro osećao, nije želeo da obaveštava javnost, ali da… »
Vučić: Do 20. aprila se rešava naša sudbina prema virusu

Vučić: Do 20. aprila se rešava naša sudbina prema virusu

Vesti online 10.04.2020
„Narednih 10 dana je ključno, do 20. aprila rešava se sudbina našeg odnosa prema koronavirusu“, rekao je danas u Nišu predsednik Srbije Aleksandar Vučić i poručio da je sada disciplina građana najvažnija. On je rekao da je danas došao u Niš… »
Vučić u Nišu: Nadam se samo da ću dočekati da mi sin ode na Sajam i da ćemo do kraja aprila ukinuti vanredno stanje

Vučić u Nišu: Nadam se samo da ću dočekati da mi sin ode na Sajam i da ćemo do kraja aprila ukinuti vanredno stanje

Kurir 10.04.2020
"Video sam sina i volim ga beskrajno i neću zato da vam se pravdam. Bili smo na propisanoj udaljenosti".​. Predsednik Aleksandar Vučić posetio je danas Niš, gde je dopremeljena medicinska oprema za taj grad, kao pomoć u borbi protiv virusa korona… »
Moguće ukidanje vanrednog stanja do pre kraja meseca!

Moguće ukidanje vanrednog stanja do pre kraja meseca!

Mondo 10.04.2020
Predsednik Srbije objavio u Nišu dobru vest: Predsednik Srbije objavio u Nišu dobru vest: "Nadam se da ćemo biti u poziciji da do pre kraja meseca ukinemo vanredno stanje. Jedva čekam da ukinemo vanredno stanje. To je moja nada, nije moja prognoza… »
Vučić poručio opoziciji: Dajte neku donaciju kad su neki od vas opljačkali Srbiju za stotine miliona evra

Vučić poručio opoziciji: Dajte neku donaciju kad su neki od vas opljačkali Srbiju za stotine miliona evra

Kurir 10.04.2020
Opozicija ništa ne radi osim što kritikuje mene i vladu, umesto da neki od njih koji su opljačakli zemlju daju neku donaciju i pomognu svojoj zemlji u borbi protiv korona virusa, izjavio je danas predsednik Aleksandar Vučić. "Najbolje je da ne… »
Nova zgrada KC Niš i bolnica u Leskovcu postaju kovid bolnice

Nova zgrada KC Niš i bolnica u Leskovcu postaju kovid bolnice

Južne vesti 10.04.2020
Zbog, kako je rekao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, eksponencijalnog rasta broja zaraženih u Jablaničkom i Pčinjskom okrugu, odlučeno je da bolnica u Leskovcu i nova zgrada Kliničkog centra Nišu budu pretvorene u kovid bolnice. Vučić je… »
(UŽIVO) VUČIĆ U NIŠU: Ljudi, ostanite disciplinovani – NAREDNIH 10 DANA BIĆE KLJUČNI ZA BORBU PROTIV KORONE!

(UŽIVO) VUČIĆ U NIŠU: Ljudi, ostanite disciplinovani – NAREDNIH 10 DANA BIĆE KLJUČNI ZA BORBU PROTIV KORONE!

Sandžak haber 10.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić stigao je danas pre podne u Niš, gde je dopremeljena medicinska oprema za taj grad, kao pomoć u borbi protiv virusa korona za ceo jug Srbije – Srbija je uz vas! Neprestano šaljemo pomoć u medicinskoj opremi i… »
Vučić: Do 20. aprila se rešava naša sudbina prema virusu korona, stručnjaci će biti odlikovani

Vučić: Do 20. aprila se rešava naša sudbina prema virusu korona, stručnjaci će biti odlikovani

Radio 021 10.04.2020
U narednih 10 dana rešava se sudbina Srbije prema virusu korona, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Do 20. aprila mislim da se rešava naša sudbina prema ovom virusu i tad će biti potrebna najveća disciplina", naglasio je Vučić… »
Bolnica u Leskovcu i KC Niš postaju kovid bolnice: "Na izmaku smo kapaciteta, 200 pacijenata dnevno"

Bolnica u Leskovcu i KC Niš postaju kovid bolnice: "Na izmaku smo kapaciteta, 200 pacijenata dnevno"

Telegraf 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je da će se otvoriti i druge bolnice koje će primati pacijente sa lakšom kliničkom slikom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je danas da su nam bolnički kapaciteti na izmaku, te da će zbog toga… »
Vučić u Nišu, uručuje respiratore i drugu opremu

Vučić u Nišu, uručuje respiratore i drugu opremu

RTS 10.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić stigao je u Niš, gde je dopremeljena medicinska oprema za taj grad, kao pomoć u borbi protiv koronavirusa za ceo jug Srbije. U Niš je dopremljen veliki broj maski, invazivnih i neinvazivnih respiratora i druge medicinske… »
Vučić danas u Nišu: Uručuje respiratore i drugu medicinsku opremu

Vučić danas u Nišu: Uručuje respiratore i drugu medicinsku opremu

Večernje novosti 10.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će Nišu uručiti veliki broj maski, invazivnih i neinvazivnih respiratora i druge medicinske opreme. BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će Nišu uručiti veliki broj maski, invazivnih i… »
Dačić, Vulin, Vesić i drugi podržali Danila

Dačić, Vulin, Vesić i drugi podržali Danila

Danas 09.04.2020
Poruke podrške predstavnika vlasti sinu predsednika nakon objave da je pozitivan na korona virus Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je u sredu uveče na svom Instagram profilu da je njegov stariji sin Danilo pozitivan na korona virus. – Kada… »

Vesti dana »