Povezane vesti
Šestoro korisnika Gerontološkog centra u Nišu ima koronu, ustanova u potpunoj izolaciji
Južne vesti 11.04.2020
Gerontološki centar u Nišu od večeras će biti u potpunoj izolaciji, saopštilo je Ministarstvo za socijalna pitanja, jer je šestoro korisnika pozitivno na virus korona, a za još 19 njih se čekaju rezultati. Novinari Južnih vesti su još pre dva dana dobili… »
Korona ušla staračke domove: U Gerontološkom centru Niš testirano 25 korisnika, 6 pozitivno
Večernje novosti 11.04.2020
U Gerontološkom centru Niš 25 korisnika testirano je na COVID 19, od čega je kod šest potvrđeno prisustvo virusa dok se kod 19 rezultati očekuju tokom sutrašnjeg dana. U Gerontološkom centru Niš 25 korisnika testirano je na COVID 19, od čega je kod šest… »
Vesti dana »

Pucao na kolege u američkoj vojnoj bazi: Došao na posao, pa pištoljem izrešetao petoricu, trojica operisana: "Ti ljudi treba da nas štite..."
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Oči u oči prvi put posle 7 godina? Tramp planira da se sastane sa Putinom početkom sledeće nedelje
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

„Ukoliko mi se nešto dogodi – odgovorni krivac je Milorad Dodik“: Potpredsedniku Republike Srpske oduzeto vozilo, stan i pravo na savetnika
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Šta je Marko Đurić rekao srpskim novinarima nakon sastanka sa Markom Rubijem u Vašingtonu?
Danas pre 10 minutajoš 2 povezane