Povezane vesti

Mekadu sve iznenadio, da li se oprostio pre vremena?

Mekadu sve iznenadio, da li se oprostio pre vremena?

N1 Info 12.04.2020
Košarkaš Partizana Džejms Mekadu u subotu se oprostio od kluba iz Humske i gotovo bez izuzetka zbunio navijače, ali i rukovodstvo i stručni štab crno-belih. Amerikanac je na Instagramu napisao da mu je bila čast da nosi dres Beograđana, međutim… »
Mekadu napustio Partizan: „Bila je čast osvojiti 2 trofeja i nositi crno-belo“

Mekadu napustio Partizan: „Bila je čast osvojiti 2 trofeja i nositi crno-belo“

Vesti online 12.04.2020
Centar Partizana Džejms Mekadu se oprostio od crno-belih posle samo tri meseca provedena u Beogradu. Naime, Mekadu je u redove crno-belih stigao desetog januara kao jedan od najboljih igrača NBA Razvojne lige, a poslednji meč u ABA ligi odigran još… »
Mekadu se oprostio od Partizana: Hvala, bila je čast!

Mekadu se oprostio od Partizana: Hvala, bila je čast!

N1 Info 12.04.2020
Košarkaš Partizana Džejms Mekadu više neće igrati za klub iz Humske, sudeći prema objavi na njegovom Instagram profilu. "Hvala Partizanu što me je učinio delom svoje porodice. Bila mi je čast da nosim crno-belo. Mislim da bi se poslednjih mesec… »
Da li se Mekadu oprostio? Partizane, hvala ti što si me učinio delom porodice, bila je čast nositi crno-beli dres

Da li se Mekadu oprostio? Partizane, hvala ti što si me učinio delom porodice, bila je čast nositi crno-beli dres

Večernje novosti 11.04.2020
Poslednji mesec sezone je trebalo da bude za pamćenje. Imao sam priliku da osvojim dva trofeja sa tako sjajnom grupom momaka - rekao je američki centar. Sezona još nije završena, ali je pandemija virusa korona primorala čelnike Partizana da raspusti… »

Vesti dana »