Povezane vesti

Kokeza o borbi sa virusom korona: Zarazio sam se u Milanu, nisam mogao da dišem, osećao sam strah i paniku

Kokeza o borbi sa virusom korona: Zarazio sam se u Milanu, nisam mogao da dišem, osećao sam strah i paniku

Večernje novosti 12.04.2020
Odlično sam. Posle perioda koji sam proveo u bolnici i kasnijeg kućnog karantina konačno sam dobro. Bez ikakvih tegoba. Osećam se još bolje nego pre - rekao je Kokeza. Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza izjavio je večeras da… »
Rosić je bio Kokezin cimer: "Bodrili smo jedni druge, delili smo hranu koju su nam porodice slale"

Rosić je bio Kokezin cimer: "Bodrili smo jedni druge, delili smo hranu koju su nam porodice slale"

Večernje novosti 12.04.2020
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza i sada u kontaktu sa ljudima sa kojima je bio u bolnici, između ostalih sa Nikolom Rosićem. Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza i sada u kontaktu sa ljudima sa kojima je bio… »
"Ljudi su umirali oko mene, teško sam podnosio": Kokeza se borio za život: Ljudi me sada zovu zbog antitela na Covid-19…

"Ljudi su umirali oko mene, teško sam podnosio": Kokeza se borio za život: Ljudi me sada zovu zbog antitela na Covid-19…

Sportal blic 12.04.2020
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza oporavio se od korona virusa i izašao pred kamere nakon što je dobio dozvolu lekara da se vrati svakodnevnim aktivnostima. je uz Marka Pantelića bio među prvim zaraženim ljudima u Srbiji, a… »

Vesti dana »