Povezane vesti
Informativna služba skupštine dežura zbog DJB i Nove
Danas 13.04.2020
U Skupštini Srbije već više od mesec dana vlada veliki muk U Skupštini Srbije već nešto više od mesec dana vlada potpuna tišina. Prazni hodnici prazne skupštinske sale poslanički klubovi. Ne rade ni restorani, samo obezbeđenje na ulazu. Poslanici… »
U parlamentu se obraćaju javnosti i traže zakazivanje sednice: Poslanici „Dosta je bilo“ redovni u vanrednom stanju
Večernje novosti 13.04.2020
Sada pojačali svoje delovanje, a u prethodnih godinu dana bojkotovali zakonodavni dom. U SKUPŠTINI Srbije, u prethodnih 16 radnih dana, u kalendaru događaja upisuje se samo jedan - konferencija za novinare pokreta Dosta je bilo. Prvi čovek DjB Saša… »
Vesti dana »

Pakao stiže! Srbija na udaru žestokog toplotnog talasa – za vikend i do 38 stepeni!
Alo pre 21 minutajoš 6 povezanih

Najveća kriza od dejtona: Šta će se sada dešavati sa Dodikom i da li će zaista u zatvor: "Ovo je kao da je neko bacio bombu na ustav BiH"
Blic pre 11 minutajoš 2 povezane

Oči u oči prvi put posle 7 godina? Tramp planira da se sastane sa Putinom početkom sledeće nedelje
Blic pre 7 satijoš 5 povezanih