Povezane vesti
Mnogi građani koji su prekršili policijski čas tražili da odmah plate kaznu kako im porodica ne bi saznala gde su bili
Blic 15.04.2020
Ukupno 140 Beograđana osuđeno je minulog vikenda na novčane kazne tokom do sada najdužeg policijskog časa koji je uveden kako bi se sprečilo širenje korona virusa. Od petka u 17 časova do ponedeljka u pet sati, u Prekršajni sud u Beogradu… »
"Neposlušni" Grci prekršili karantin skoro 2.000 puta
Večernje novosti 15.04.2020
Grčki policajci su do sada napisali skoro 2.000 kazni onima koji su prekršili mere karantina izrečene s ciljem zaustavljanja širenja epidemije korona virusa. Grčki policajci su do sada napisali skoro 2.000 kazni onima koji su prekršili mere… »
Vesti dana »
![„Sretnimo se na Sretenje“ na Lepeničkom bulevaru, studenti pozivaju na 15 sati blokade](https://nstatic.net/790/38930790skanoe.jpg)
„Sretnimo se na Sretenje“ na Lepeničkom bulevaru, studenti pozivaju na 15 sati blokade
Glas Šumadije pre 10 minutajoš 10 povezanih
![Poljoprivrednici ušli u salu SO Bogatić, sprečili javnu raspravu o prostornom planu](https://nstatic.net/872/38930872uoaslq.jpg)
Poljoprivrednici ušli u salu SO Bogatić, sprečili javnu raspravu o prostornom planu
N1 Info pre 10 minutajoš 12 povezanih