Povezane vesti

Vučić: Srećan sam što je Danilo dobro i što je na Sajmu

Vučić: Srećan sam što je Danilo dobro i što je na Sajmu

Mondo 18.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je srećan što je Danilo dobro i što je otišao na Beogradski sajam. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je srećan što je Danilo dobro i što je otišao na Beogradski sajam. Najstariji… »
Predsednik: Danilo je dobro, ponosan sam na svoju decu

Predsednik: Danilo je dobro, ponosan sam na svoju decu

RTV 18.04.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je njegov sin Danilo, koji je oboleo od covid 19, sada dobro i istakao da je ponosan na svoju decu, Danila i Milicu, što su pomagali penzionerima. "Mnogo sam srećan što je Danilo… »
Srećan sam što je Danilo dobro i Ponosan na svoju decu: Vučić otkrio kako se njegov stariji sin zarazio koronavirusom!

Srećan sam što je Danilo dobro i Ponosan na svoju decu: Vučić otkrio kako se njegov stariji sin zarazio koronavirusom!

Kurir 18.04.2020
Srećan sam što je Danilo dobro i ne moram da ističem kako je dobra vest kada jedna takva bolest prođe vaše dete, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Ponosan sam na njega i na Milicu što su pomagali penzionerima, a zarazio se u trenucima… »
Vučićev sin prebačen na Sajam

Vučićev sin prebačen na Sajam

Danas 18.04.2020
Danilo Vučić, sin predsednika Srbije Aleksandra Vučića, prebačen je u privremenu bolnicu na Beogradskom sajmu sa Infektivne klinike, gde je lečen od korona virusa, potvrđeno je Danasu. On je na Sajam gde su smešteni lakši slučajevi obolelih od… »
Prva fotografija Vučićevog sina Danila iz privremene bolnice na Sajmu

Prva fotografija Vučićevog sina Danila iz privremene bolnice na Sajmu

Blic 18.04.2020
Sin predsednika Srbije Aleksandra Vučića, Danilo Vučić, prebačen je u privremenu bolnicu na Beogradskom sajmu sa Infektivne klinike, gde je od 8. aprila lečen od Covid-19, a ubrzo je na društvenim mrežama osvanula i njegova prva fotografija sa… »
Danilo Vučić na Sajmu, opet komentari na račun oca na tviteru

Danilo Vučić na Sajmu, opet komentari na račun oca na tviteru

IndeksOnline 18.04.2020
BEOGRAD – Danilo Vučić, sin predsednika Srbije, upućen je sa Infektivne klinike, gde je od 8. aprila lečen od Covid 19, u privremenu bolnicu na beogradskom sajmu, što je, kao i kada je hospitalizovan, izazvalo komentare na tviteru, u kojima se u… »
Osude sa svih strana na tvit novinarke birna! Vesić: Žalosno i cinično! Dačić: Postoje ljudi gori i od korone

Osude sa svih strana na tvit novinarke birna! Vesić: Žalosno i cinično! Dačić: Postoje ljudi gori i od korone

Kurir 18.04.2020
Danilo Vučić, sin predsednika Srbije, upućen je sa Infektivne klinike, gde je od 8. aprila lečen od Covid 19, u privremenu bolnicu na beogradskom sajmu, što je, kao i kada je hospitalizovan, izazvalo komentare na tviteru, kojima se, u stvari, u… »
Danilo prebačen na sajam: Predsednika opet napali zbog ovog postupka, Brnabić oštro odgovorila: Ovo je licemerje, ludilo

Danilo prebačen na sajam: Predsednika opet napali zbog ovog postupka, Brnabić oštro odgovorila: Ovo je licemerje, ludilo

Kurir 18.04.2020
Novinarka BIRN-a, Ana Novaković, objavila je tvit u kojem kritikuje što je sin predsednika Srbije, Danilo Vučić, koji je zaražen koronavirusom, prebačen na beogradski Sajam, jer mu je time, kako tvrdi, ugrožena bezbednost, pošto je sin… »

Vesti dana »