Povezane vesti

Vučić: Od utorka 21. aprila policijski čas od 18 časova

Vučić: Od utorka 21. aprila policijski čas od 18 časova

Danas 19.04.2020
Predsednik Srbije večeras gostovao na Pinku Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je večeras na televiziji Pink da će od utorka policijski čas trajati at vremena manje, odnosno zabrana kretanja će važiti od 18 do 5 časova, a da će… »
Korona po gradovima: U Rasinskom okrugu virus ne miruje srem bez novoobolelih

Korona po gradovima: U Rasinskom okrugu virus ne miruje srem bez novoobolelih

Blic 19.04.2020
U Srbiji je tokom poslednja 24 časa preminulo još sedam osoba od korona virusa. Četiri premunule osobe su muškog, a tri ženskog pola. U bolnici se nalazi 3.853 osobe, a na respiratorima je 126 osoba. Reistrovana su još 304 novoobolela od virusa… »
Vučić najavio skraćenje policijskog časa posle Vaskrsa i naglasio: Od 4. do 11. počinju sa radom restorani, dan posle…

Vučić najavio skraćenje policijskog časa posle Vaskrsa i naglasio: Od 4. do 11. počinju sa radom restorani, dan posle…

Večernje novosti 19.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gost emisije "Vreme korone" koja se emituje na TV Pink. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će posle Uskrsa trajanje policijskog časa biti sat vremena kraće. Predsednik je rekao da ne može da… »
Vučić: Od utorka kraći policijski čas, otvaranje restorana i kafića u periodu od 3. do 10. maja, počinju sa radom i…

Vučić: Od utorka kraći policijski čas, otvaranje restorana i kafića u periodu od 3. do 10. maja, počinju sa radom i…

Blic 18.04.2020
Ne mogu da kažem da li virus slabi, a bolji rezultati su posledica veće discipline i da se ide na ublažavanje mera, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Važno je da slušamo struku i lekare, ono što sam video po današnjim rezultatima je… »
Predsednik Srbije najavio: Penzioner sledeće nedelje tri puta u šetnju, za dve nedelje će moći svaki dan uz jedan uslov

Predsednik Srbije najavio: Penzioner sledeće nedelje tri puta u šetnju, za dve nedelje će moći svaki dan uz jedan uslov

Večernje novosti 18.04.2020
-Prva mera će biti skraćenje policijskog časa, počinjaće od 18 sati. Mislim da je taj sat važan, a da neće ugroziti ljude. -Prva mera će biti skraćenje policijskog časa, počinjaće od 18 sati. Mislim da je taj sat važan, a da neće ugroziti… »

Vesti dana »