Povezane vesti

Ivana Krunić javno raskinula sa Čolakom: "Napravio si od mene zombija"

Ivana Krunić javno raskinula sa Čolakom: "Napravio si od mene zombija"

Alo 20.04.2020
"Bane, ja se nadam da si okej i da ćeš biti okej posle ovoga..." Bane Čolak ovog popodneva imao je prvi razgovor sa Ivanom Krunić, nakon što je prošle noći saznao od voditeljke Dušice Jakovljević u emisiji "Pitanja novinara" saznao da ga je ona… »
Oglasila se majka Baneta Čolaka povodom njegovog raskida sa Ivanom: "Rijaliti se igra i napolju, izgleda"

Oglasila se majka Baneta Čolaka povodom njegovog raskida sa Ivanom: "Rijaliti se igra i napolju, izgleda"

Alo 20.04.2020
"Drago mi je da mu je bar u oči rekla šta je imala..." Bane Čolak nije poverovao u informaciju da ga je Ivana Krunić ostavila, koju je dobio sinoć u emisiji "Pitanja novinara". Ipak, danas mu je brzo sve postalo jasno kada je Ivanu Krunić ugledao na… »
Hladan tuš u programu uživo! Čolak pozvao Ivanu, ona ga preko video poziva najstrašnije "oduvala"

Hladan tuš u programu uživo! Čolak pozvao Ivanu, ona ga preko video poziva najstrašnije "oduvala"

Telegraf 20.04.2020
- Bane, moraš da se menjaš. Ti terorišeš svoje devojke - poručla je Krunićeva. Bane Čolak danas je uspeo da od Drveta mudrosti dobije poziv, a on se odlučio da nazove svoju devojku Ivanu Krunić i proveri informaciju koju je čuo prošlu noć… »

Vesti dana »