Povezane vesti
Stariji od 65 od danas u šetnju posle 18 sati, pojedini trgovinski lanci otvoreni do pet po podne
Moj Novi Sad 21.04.2020
Građani stariji od 65 godina moći će od danas da izlaze u šetnju utorkom, petkom i nedeljom u trajanju od pola sata, jedna je od novih mera koje je usvojila Vlade Srbije, u skladu sa epidemiološkom situacijom i mišljenjem struke. Penzioneri će pola sata… »
Saveti za starije građane koji od danas mogu u šetnju
Subotica.com 21.04.2020
Nakon što im je više od mesec dana bilo zabranjeno da izlaze iz svojih domova, građani stariji od 65 godina danas će po prvi put moći da izađu napolje na pola sata. Ipak, stručnjaci savetuju oprez, jer toliko dug boravak u kući predstavlja svojevrsni… »
Vesti dana »

Sastanak Putina i Vitkofa pred američki ultimatum: značajan napredak, najave sankcija i planovi za trilateralne susrete lidera
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 82 povezane

Evropska Zvezda obasjala Poznanj, Krunić i Duarte učinili da se revanš mirno čeka!
Sportske.net pre 9 minutajoš 59 povezanih

Pucnjava u vojnoj bazi Fort Stjuart: Povređeno pet vojnika, napadač uhapšen
Politika pre 14 minutajoš 23 povezane

Probudite se uz Euronews Jutro: Kakve posledice će presuda Dodiku i odluka CIK-a imati po Republiku Srpsku
Euronews pre 29 minutajoš 180 povezanih

Partizanov tim za Hibernijan: Odbrana bez promena, rotacije u manevru i dileme kao svakodnevica
Telegraf pre 2 satajoš 33 povezane