Povezane vesti
Razvijamo li antitela na koronu i koliku su zaštićeni oni koji su se oporavili? Naš istaknuti virusolog o nedoumicama
Večernje novosti 27.04.2020
Prof. dr Nada Kuljić Kapuljica, virusolog, koja se sa virusima korona prvi put srela početkom osamdesetih godina prošlog veka o zabuni koja je nastala zbog oprečnih informacija iz SZO. Nakon što su ovih dana neke države najavile uvođenje posebnih… »
Novi propust SZO, ovaj put zbog imunitetskih pasoša
Nova 27.04.2020
Svetska zdravstvena organizacija (SZO) napravila je još jedan propust u obaveštavanju javnosti u vezi sa pandemijom koronavirusa. Nakon više grešaka zbog kojih se SZO danas suočava s mnoštvom optužbi, izgleda da joj je promakla još jedna. Naime, ovih… »
Vesti dana »
"Ja sam pravoslavni Srbin i ponosan sam na korene!" Ovako je o sebi govorio Mark Brnović: "Pokupio sam najbolje od celog Balkana" (foto)
Blic pre 2 satajoš 4 povezane
Spektakl u Beogradu na vodi: Pogledajte kako je izgledao dron šou i vatromet za doček Srpske nove godine (video)
Kurir pre 1 satjoš 6 povezanih
Vremenska prognoza za sredu 14. januar 2026: Toplije, temperatura do 12 stepeni
Beta pre 1 satjoš 2 povezane




