Povezane vesti

Majka Harisa Brkića: Volela bih da me ubica pozove

Majka Harisa Brkića: Volela bih da me ubica pozove

Nova 06.05.2020
Gost u drugoj epizodi serijala "Majke šampiona" na televiziji Arena sport bila je Radmila Brkić, majka bivšeg košarkaša Partizana, Harisa Brkića koji je ubijen 12. decembra 2000. Do danas se ne zna ko je ubio Brkića, koji je tih godina bio jedan od… »
Majka Harisa brkića kroz suze: Volela bih da me pozove njegov ubica, da mu poručim ovo!

Majka Harisa brkića kroz suze: Volela bih da me pozove njegov ubica, da mu poručim ovo!

Sportal blic 05.05.2020
U potresnoj ispovesti u drugoj epizodi serijala „Majke šampioni” na televiziji Arena sport, Radmila Brkić, majka pokojnog košarkaša Harisa, govorila je o tragičnoj sudbini svog jedinca. Vest, koja joj je život obojila u crno, čula je na TV-u. -… »
Bolna ispovest Majke Harisa Brkića: "Uključili smo TV, videli da je Haris upucan, suprug se oduzeo, a ja sam samo klonula"

Bolna ispovest Majke Harisa Brkića: "Uključili smo TV, videli da je Haris upucan, suprug se oduzeo, a ja sam samo klonula"

Sportal blic 05.05.2020
U drugoj epizodi serijala „Majke šampioni” na televiziji Arena sport govorila je u emotivnoj ispovesti Radmila Brkić, majka pokojnog košarkaša Harisa Brkića. Haris Brkić je rođen24. jula 1974. u Sarajevu. Košarku je zavoleo gledajući je na… »

Vesti dana »