Povezane vesti

Anabela Atijas u strahu! Sad će da me zaboravi?! Ali ona je mene izabrala da joj budem majka! (video)

Anabela Atijas u strahu! Sad će da me zaboravi?! Ali ona je mene izabrala da joj budem majka! (video)

Kurir 18.05.2020
Anabela Atijas, Ermina Pašović i još par zadrugara sedeli su zajedno i pričali o svojim kućnim ljubimcima, kada je pevačica otkrila da ju je strah da je njena Đo ne zaboravi. Naime, pas ima svega nekoliko meseci, a ona je već izvesno vreme u… »
Đoganijeva svesna da mora da napravi prvi korak, ali opet ništa ne radi! Majka i ćerka se sve više udaljavaju, Anabela sa…

Đoganijeva svesna da mora da napravi prvi korak, ali opet ništa ne radi! Majka i ćerka se sve više udaljavaju, Anabela sa…

Press 18.05.2020
Sinoć je Belu kuću napustila Miona Jovanović, koja je nakon dupliranja glasova Mensura Ajdarpašića, imala svega 3% glasova publike. Ona je izašla iz rijalitija, a igrici za dupliranje glasova i izbacivanju prethodili su intervjui pojedinih zadrugara… »
Miljković se opružio pa pokazao više nego što je planirao! Nije mu lako, a Anabela je za sve kriva?! (video)

Miljković se opružio pa pokazao više nego što je planirao! Nije mu lako, a Anabela je za sve kriva?! (video)

Kurir 18.05.2020
Luna Đogani i Marko Miljković navodno se ustručavaju vrele akcije otkako se majka pevačice u usponu pojavila u rijaliti kući. Par je nekoliko puta isticao kako se između njih dvoje ispod jorgana zaista ništa ne dešava već nedeljama, a na… »

Vesti dana »