Povezane vesti

Jelena Pešić KONAČNO “PRIZNALA”! Zaljubljena sam u Marka! (VIDEO)

Jelena Pešić KONAČNO “PRIZNALA”! Zaljubljena sam u Marka! (VIDEO)

Svet & Skandal 21.05.2020
Ljubavni trougao Luna – Marko – Jelena ponovo je zatresao celu Belu kuću “Zadruge”, kada je Pešićeva ustala pa istakla kako brani Miljkovića upravo zbog toga što je zaljubljena u njega. JELENA VIŠE NIJE MOGLA DA ĆUTI! Ona je kroz osmeh… »
"Prećutaću i progutaću knedlu..." Majin otac Taki van sebe nakon što je priznala aferu s oženjenim Janjušem…

"Prećutaću i progutaću knedlu..." Majin otac Taki van sebe nakon što je priznala aferu s oženjenim Janjušem…

Press 21.05.2020
Priznanje Maje Marinković da je u "Zadruzi" imala aferu s oženjenim Janjušem pokrenula je pravu buru u javnosti, a povodom novonastalih dešavanja u Beloj kući oglasio se i njen otac Taki. Foto:pink Kako je rekao u razgovoru za naš portal, osuđuje… »
Tata Taki guta knedle zbog ćerkine romanse sa oženjenim! Ponizio je, zavadio sa svima, pljunuo preko stola i šta SAD?!

Tata Taki guta knedle zbog ćerkine romanse sa oženjenim! Ponizio je, zavadio sa svima, pljunuo preko stola i šta SAD?!

Kurir 21.05.2020
Majin tata Taki oglasio se posle čitavof rijaliti haosa, koji je nastao kada je njegova ćerka javno priznala romansu sa oženjenim Markom Janjuševićem. On njegovu maju i te kako osuđuje što je sebi dozvolila da "padne" na zauzetnog muškarca koji… »
"Zaljubljena sam u marka i zato ga branim!" Luna progovorila zbog čega pljuje Jelenu! Pešićeva priznala svoje emocije prema…

"Zaljubljena sam u marka i zato ga branim!" Luna progovorila zbog čega pljuje Jelenu! Pešićeva priznala svoje emocije prema…

Press 21.05.2020
Milionska publika koja svakoga dana prati dešavanja u Beloj kući na programu RTV Pink, ove noći postavlja pitanja učesnicima rijaliti programa "Zadruga" na koja zadrugari uvek rado odgovaraju. Foto:pink U video-prilogu koji se nalazi u nastavku ovog… »
Obećao joj je kule i gradove, razvod i bebu! Povređena Maja sinoć je otvorila dušu i konačno otkrila sve detalje afere sa…

Obećao joj je kule i gradove, razvod i bebu! Povređena Maja sinoć je otvorila dušu i konačno otkrila sve detalje afere sa…

Press 21.05.2020
U sinoćnjoj emisiji "Pitanja gledalaca" poseban akcenat milionski auditorijum Televizije Pink i "Zadruge 3" stavio je na odnos Maje Marinković i Marka Janjuševića. Podsetimo, Maja je ranije u radio emisiji "Amnezija" priznala da su ona i Janjuš imali… »
Janjuš joj obećao da će se razvesti od žene: Maja iznela sve šok detalje o njihovoj akciji i šta su planirali da urade…

Janjuš joj obećao da će se razvesti od žene: Maja iznela sve šok detalje o njihovoj akciji i šta su planirali da urade…

Blic 21.05.2020
Maja Marinković odlučila je da prizna da se u "Zadruzi" ljubila sa oženjenim Janjušem, zbog čega se haos ne stišava. - Jesam, mnogo se kajem zbog svega, to nije bilo jedno, bilo je više puta. Mnogo mi je krivo što sam dozvolila sebi da to uradim i… »
Janjuš maji nije obećao samo da će se razvesti? Progovorila o vreloj akciji, gde su se sve ljubili pa o deci?! Šokirala!

Janjuš maji nije obećao samo da će se razvesti? Progovorila o vreloj akciji, gde su se sve ljubili pa o deci?! Šokirala!

Kurir 21.05.2020
Tajni odnos Maje Marinković i Marka Janjuševića Janjuša bio je glavna tema razgovora u okviru "Pitanja gledalaca". Maja je, inače, još tokom "Amnezije" razvezala jezik o njihovom odnosu i priznala da se među njima odvilo i nešto više od… »
"Zaljubljena sam u Marka,: Patim!" Jelena Pešić konačno priznala emocije prema Miljkoviću, haos u kući, Luna prebledela

"Zaljubljena sam u Marka,: Patim!" Jelena Pešić konačno priznala emocije prema Miljkoviću, haos u kući, Luna prebledela

Blic 21.05.2020
Jelena Pešić sinoć je konačno javno priznala da je zaljubljena u Marka Miljkovića. O Jeleninom i Markovom odnosu dugo se spekuliše, a Luna Đogani ne prestaje da pravi ljubomorne scene zbog toga. Pravi šok usledio je sinoć, kada je Jelena tokom… »
Bila je intimna sa Janjušem: Maja priznala šta je sve radila sa oženjenim, pa je on pobesneo! Uleteo i prekinuo program…

Bila je intimna sa Janjušem: Maja priznala šta je sve radila sa oženjenim, pa je on pobesneo! Uleteo i prekinuo program…

Blic 20.05.2020
Maja Marinković priznala je da se sa Janjušem ljubila i mazila u rijalitiju "Zadruga 3, iako je oženjen. - Do sada sam lagala, međutim, ja bih i ovoga puta ćutala, želela sam da zaštitim nečiji odnos, koji je verovatno narušen. Ja ne mogu da… »

Vesti dana »