Повезане вести
Иза Милове одлуке о забрани улазака Срба у Црну Гору стоји нешто страшно
Ало 26.05.2020
Проблеми. Члан Председништва Босне и Херцеговине Милорад Додик оценио је да одлуку Црне Горе да остави затвореним границе за Србију и Републику Српску види као покушај и калкулацију власти у Подгорици да затварањем границе… »
Затварање границе за Србе у Црној Гори Додик види као калкулацију власти
Блиц 25.05.2020
Српски члан Председништва Босне и Херцеговине Милорад Додик оценио је да одлуку Црне Горе да остави затвореним границе за Србију и Републику Српску види као покушај и калкулацију власти у Подгорици да затварањем границе олакша… »
Режим у Црној Гори је у паници! Додик о одлуци Подгорице да остави затворену границу за Србију и Републику Српску
Вечерње новости 25.05.2020
Црна Гора овом одлуком показује, истиче Додик, негативан однос према српској заједници И СПЦ. ЧЛАН Председништва Босне и Херцеговине Милорад Додик оценио је вечерас да одлуку Црне Горе да остави затвореним границе за Србију и… »
Вести дана »
„Пазите на Вучићеву нову надреалну идеју“: Јутарњи лист о састанку председника Србије са фон дер Лајен
Данас пре 45 минутајош 19 повезаних
Фајненшел тајмс: Нафтна компанија из Абу Дабија главни кандидат за куповину руског удела у НИС-у
Н1 Инфо пре 35 минутајош 13 повезаних
Хоће ли се евро и данас продавати по 120 динара: Колики курс смеју да зарачунавају мењачнице
Глас Зајечара пре 1 сатјош 7 повезаних
Премијер Аустралије поздравио забрану друштвених мрежа за децу млађу од 16 година
РТВ пре 35 минутајош 14 повезаних




