Povezane vesti
Proglašena izborna lista pod rednim brojem 8 - "Neka maske padnu"
Radio 021 30.05.2020
Gradska izborna komisija proglasila je danas izbornu listu "Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka", koju je podnela koalicija "Nek maske padnu" za izbor odbornika Skupštine Grada Novog Sada. Oni će na lokalnim izborima 21. juna biti pod rednim… »
Palma: Jedno je kampanja na društvenim mrežama, a drugo ono što vidite svojim očima i ono što se zovu dela
Večernje novosti 30.05.2020
Tim koji u Jagodini vodi Dragan Marković Palma počeo je predizbornu kampanju u domovima kulture u jagodinskim selima Dragoševac, Kolare i Glavinci. Na lokalnim izborima u Jagodini pod rednim brojem 1 je lista pod nazovom “Dragan Marković Palma –… »
Vesti dana »

Šta BBC piše o nasilju u Srbiji? Sukobi, zapaljene kancelarije SNS-a i obećanje Vučiću iz Moskve da Rusija „neće ostati nema“
Nova pre 2 satajoš 58 povezanih

(Mapa) nižu se hitna upozorenja RHMZ! Oblaci se upravo premeštaju ka ovom delu Srbije: Biće intenzivno, tući će i grad (foto)
Blic pre 28 minutajoš 44 povezane

Trampovo odustajanje od primirja kao cilja sigurno je obeshrabrilo Kijev i Evropu
Radio 021 pre 28 minutajoš 153 povezane

AP: Posle nereda populistički lider Srbije obećao oštar odgovor demonstrantima
Radio 021 pre 1 satjoš 7 povezanih