Povezane vesti
Prnjavor u šoku i bolu: Osamnaestogodišnji motociklista izgubio bitku za život
Večernje novosti 05.06.2020
PRNjAVOR je u šoku i tuzi otkao je danas iz Univerzitetsko kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci stigla strašna vest-da je 18-godišnji Jovica Lazikić, nakon višednevne neizvesnosti, izgubio bitku za život. PRNjAVOR je u šoku i tuzi otkao je danas… »
Mladić podlegao povredama: Maloletni motociklista preminuo od posledica sudara
Blic 05.06.2020
Maloletni J. L. (17) preminuo je danas na UKC Banjaluka od teških povreda koje je zadobio u saobraćajnoj nesreći. On je 24. maja teško povređen u saobraćajnoj nesreći koja se desila u mestu Šibovska, kada se vozeći motocikl sudario sa putničkim… »
Vesti dana »

Blic saznaje: Đorđe Z. (21) priznao da je ubio Filipa Ivanovića u Beogradu na vodi: Pomagao mu Marko P. (18), evo kako su isplanirali likvidaciju
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

„Nisam najbolje, hoću da se izvinim svima“: Novak Đoković je ipak posle predaje bio i optimističan na kraju
Danas pre 5 satijoš 1 povezana