Povezane vesti

Predsednik Vučić u licu nacije: "Srbija i zvanično najbrže rastuća ekonomija Evrope, ključni su rad i posvećenost"

Predsednik Vučić u licu nacije: "Srbija i zvanično najbrže rastuća ekonomija Evrope, ključni su rad i posvećenost"

Srbija danas 07.06.2020
Emisija je počela u 12 časova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je gostovao na regionalnoj Radio-Televiziji Pančevo i Dunav Televiziji u emisiji "Lice nacije". Predsednik je na početku razgovora skrenuo pažnju na važnost Nemačke u… »
Vučić: Formalno i zvanično, Srbija je najbrže rastuća ekonomija cele Evrope

Vučić: Formalno i zvanično, Srbija je najbrže rastuća ekonomija cele Evrope

Telegraf 07.06.2020
Vučić kaže da smo "uspeli da izlečimo zemlju", i da nije imao dilemu kada su ekonomske mere u pitanju. U prvom kvartalu ove godine, Srbija je najbrže rastuća ekonomija Evrope, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kako je istakao, u prvom… »
SSP: Najave obaveznog rada uz školovanje dovešće do nestanka Srbije

SSP: Najave obaveznog rada uz školovanje dovešće do nestanka Srbije

Novi magazin 07.06.2020
Stranka slobode i pravde (SSP) ocenila je danas da će "najavljeni" obavezni rad uz školovanje dovesti do "nestanka" Srbije, a da "krupni kapital" kroz dualno obrazovanje "zloupotrebljava radni angažman maloletnika". Povodom izjave predsednika Srbije… »
Vučić: Srbija najbrže rastuća ekonomija Evrope

Vučić: Srbija najbrže rastuća ekonomija Evrope

Nova 07.06.2020
U prvom kvartalu ove godine, Srbija je najbrže rastuća ekonomija Evrope, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. “Dobili smo podatke za Irsku i Maltu, njih smo čekali. Formalno i zvanično Srbija je najbrža rastuća ekonomija cele Evrope u… »
Vučić obelodanio sjajnu vest: Imamo najbrže rastuću ekonomiju Evrope u prvom kvartalu!

Vučić obelodanio sjajnu vest: Imamo najbrže rastuću ekonomiju Evrope u prvom kvartalu!

Kurir 07.06.2020
U prvom kvartalu Srbija ima najbrže rastuću ekonomiju u Evropi, kazao je predsednik Aleksandar Vučić. "Dobili smo podatke za Irsku i Maltu, njih smo čekali. Formalno i zvanično Srbija je najbrža rastuća ekonomija cele Evrope u prvom kvartalu, po… »
Predsednik Vučić: Pomogli smo Italiju sa oko 10 miliona evra! Zamerano mi je što sam rekao istinu!

Predsednik Vučić: Pomogli smo Italiju sa oko 10 miliona evra! Zamerano mi je što sam rekao istinu!

Kurir 07.06.2020
PANČEVO - Srbija je pomogla Italiji u borbi sa korona virusom sa ukupno oko 10 miliona evra, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić i istakao da mu je bilo zamerano što je rekao da nije postojala solidarnost između zemalja EU, iako su… »
"Deca će dok se školuju morati da nauče da rade - u fabrici, na njivi"

"Deca će dok se školuju morati da nauče da rade - u fabrici, na njivi"

Mondo 07.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstavio je plan i program za ekonomski razvoj Srbije i obnovu privrede posle epidemije korona virusa. Vučić je rekao i da je u prvom kvartalu ove godine, Srbija najbrže rastuća ekonomija Evrope. "Formalno i… »

Vesti dana »