Povezane vesti

"Pedofili, silovatelji, idite na lečenje!": Vučić besan na Hrvate zbog transparenta

"Pedofili, silovatelji, idite na lečenje!": Vučić besan na Hrvate zbog transparenta

Pravda 12.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je na transparent navijača Dinama iz Zagreba, koji su se "pohvalili" ustaškim pirom usred Zagreba transparentom koji je zgrozio i Hrvate. Naime, grupa huligana istakli su transparent na kojem piše "Je*at… »
"Ja sam samo običan tata, možda ne i najbolji na svetu" (video)

"Ja sam samo običan tata, možda ne i najbolji na svetu" (video)

Mondo 12.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga kao "običnog oca, tatu" boli kampanja koja se vodi protiv njegovog sina Danila. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ga kao "običnog oca, tatu" boli kampanja koja se vodi protiv njegovog… »
Vučić navijačima Dinama: Pedofili, idite da se lečite (video)

Vučić navijačima Dinama: Pedofili, idite da se lečite (video)

Mondo 12.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je danas na ustaški transparent koji je u Zagrebu razvila grupa navijača Dinama i poručio im da odu i da se leče. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je danas na ustaški transparent koji je u… »
Vučić o uvredama iz Hrvatske: Ne mogu i neću da se izvinjavam za Jasenovac, Oluju, Bljesak...

Vučić o uvredama iz Hrvatske: Ne mogu i neću da se izvinjavam za Jasenovac, Oluju, Bljesak...

RTS 12.06.2020
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je, povodom govora mržnje navijača Dinama na zagrebačkim ulicama, u kojem se pominju srpske žene i deca, da to govori o onima koji su to uradili, a ne o Srbiji. Siguran je, kaže, da to nije stav većine hrvatskih… »
Vučić o fotografijama svog sina i uvredama navijača iz Zagreba: "Ti ljudi treba da idu na lečenje jer su očigledno…

Vučić o fotografijama svog sina i uvredama navijača iz Zagreba: "Ti ljudi treba da idu na lečenje jer su očigledno…

Blic 12.06.2020
Dobro je da ne reagujem onako kako bih poželeo da reagujem, i da ne pokažem emosicije i ne kažem svašta onim akoji su to uradili, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Tako je odgovorio na pitanje o fotografijama njegovog sina koje su… »
Oni su pedofili i silovatelji, treba da se leče: Vučić o navijačima Dinama koji su pretili Srbima

Oni su pedofili i silovatelji, treba da se leče: Vučić o navijačima Dinama koji su pretili Srbima

Sputnik 12.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za navijače „Dinama“ koji su uputili pretnje srpskoj deci i ženama da su pedofili i silovatelji i da treba da idu da se leče. „Oni nisu uvredili samo žene već i decu. Ti ljudi treba da idu na… »
Vučić o fotografiji sina: Boli me, ja sam samo običan tata

Vučić o fotografiji sina: Boli me, ja sam samo običan tata

Nova 12.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Požegi da ga kao oca boli pominjanje njegove dece u pojedinim medijima, ali da će o tome govoriti drugom prilikom jer ne želi da skreće pažnju sa otvaranja obnovljene fabrike Budimka i uspeha porodice… »
Vučić o navijačima Dinama: Ti ljudi su za lečenje

Vučić o navijačima Dinama: Ti ljudi su za lečenje

Nova 12.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je, povodom neprimerenih poruka navijača Dinama na zagrebačkim ulicama, u kojima se pominju srpske žene i deca, da to govore o onima koji su to uradili, a ne o nama, te da je siguran da to nije stav većine… »
"Možda nisam najbolji tata na svetu, ali me boli kampanja protiv sina": Predsednik Vučić o napadima na porodicu

"Možda nisam najbolji tata na svetu, ali me boli kampanja protiv sina": Predsednik Vučić o napadima na porodicu

Srbija danas 12.06.2020
On je, u Požegi, na pokretanju rada Budimke, rekao da je "običan otac", možda ne ni najbolji na svetu, možda svojoj deci nije poklonio dovoljno pažnje i vremena, možda nije umeo sa njima, ali da ga naravno boli ova kampanja. Predsednik Srbije… »

Vesti dana »