Povezane vesti

I dalje nema objašnjenja šta predsednikov sin radi u društvu osobe s dosijeom

I dalje nema objašnjenja šta predsednikov sin radi u društvu osobe s dosijeom

N1 Info 13.06.2020
Predsednik Srbije poručio je da je njegov sin gledao fudbalski derbi u društvu navijača, a ne pripadnika kavačkog klana i objasnio za TV Prva da pojedini tajkuni preko Danila Vučića vode kampanju protiv njega. Premijerka je na TV Pink izjavila da… »
Vučić: Mladić sa kojim je slikan moj sin je navijač, a ne kriminalac

Vučić: Mladić sa kojim je slikan moj sin je navijač, a ne kriminalac

Danas 13.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je mladić sa kojim je slikan njegov sin Danilo samo navijač Partizana a ne pripadnik „Kavačkog klana“ i da nikad nije gonjen niti osuđen zbog droge, nego da se tereti za tuče. On je… »
Vučić: Za mene je uspeh da dobijemo 50+1, ali i da građani izađu na izbore

Vučić: Za mene je uspeh da dobijemo 50+1, ali i da građani izađu na izbore

Blic 13.06.2020
Predizborne aktivnosti su u punom jeku, a na pitanje zašto i dalje ne pominje svoje političke protivnike predsednik Srbije i lider SNS Aleksandar Vučić je u emisiji "Prva tema" na TV Prrva objasnio da su u pitanju dva razloga. - Koga god bih pomenuo… »
Vučić otkrio ko je mladić sa kojim je Danilo viđen

Vučić otkrio ko je mladić sa kojim je Danilo viđen

Večernje novosti 12.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji "Prva tema" na TV Prva, gde je prvo pričao o napadima na njegovog sina Danila Vučića. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji "Prva tema" na TV Prva, gde je prvo pričao o napadima… »
Vučić: U ovoj groznoj kampanji uništavaju život mog sina Danila

Vučić: U ovoj groznoj kampanji uništavaju život mog sina Danila

Blic 12.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u emisiji "Prva tema" na pitanje voditeljke Jovane Joksimović o napadima na sina Danila rekao je da je to organizovana kampanja napravljena sa ciljem da se on slomi. - Svaki otac misli da je dobar. Sigurno ima boljih… »

Vesti dana »