Povezane vesti

Vučić: Priznanje neće biti tema, niti ćemo to dozvoliti

Vučić: Priznanje neće biti tema, niti ćemo to dozvoliti

Dnevnik 16.06.2020
ČAČAK: Priznavanje Kosova neće biti tema u Vašingtonu, niti ćemo dozvoliti da bude, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Vučić je rekao da je svakog dana u kontaktu sa svima koji se bave ovim pitanjem, i dodao da ga je, na to da Srbija… »
Vučić o sastanku u Vašingtonu: Priznanje Kosova nije, niti će biti tema

Vučić o sastanku u Vašingtonu: Priznanje Kosova nije, niti će biti tema

Telegraf 16.06.2020
- Mi ćemo da razgovaramo, od toga nismo bežali - naveo je predsednik Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da tema priznavanja Kosova u Vašingtonu, što su bili naslovi pojedinih medija, niti je bila niti će ikada biti. O tome da li je… »
Vučić: Nezavisnost Kosova nije i neće biti tema razgovora

Vučić: Nezavisnost Kosova nije i neće biti tema razgovora

Beta 16.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić demantovao je danas tvrdnje da će ishod sastanka u Vašingtonu biti priznanje nezavisnosti Kosova i dodao da to niti je tema, niti će Srbija dozvoliti da to bude tema. "Sramota me je da na ozbiljan način i odgovaram… »
Vučić o Kosovu: U tuči slonova, važno da mi ostanemo nepovređeni (video)

Vučić o Kosovu: U tuči slonova, važno da mi ostanemo nepovređeni (video)

Mondo 16.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je pisanja pojedinih medija da će Srbija priznati Kosovo do Vidovdana. "Sramota me da ozbiljno odgovorim na to", rekao je on i poručio da priznavanje Kosova neće biti tema u Vašingtonu, niti ćemo dozvoliti… »
Vučić: Nećemo da se bijemo sa Nemačkom i SAD

Vučić: Nećemo da se bijemo sa Nemačkom i SAD

Nova 16.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija neće da se "bije sa Nemačkom i SAD", i da je važno da u "tuči slonova" ostanemo nepovređeni “Sa Putinom sam juče razgovarao dugo telefonom, dan posle toga dolazi Lajčak, a dva dana nakon… »
"Nećemo da se bijemo sa nemačkom i SAD": Vučić: Priznavanje Kosova neće biti tema u Vašingtonu (video)

"Nećemo da se bijemo sa nemačkom i SAD": Vučić: Priznavanje Kosova neće biti tema u Vašingtonu (video)

Blic 16.06.2020
Sa Putinom sam juče razgovarao dugo telefonom, dan posle toga dolazi Lajčak, a dva dana nakon toga treba da se dogovorimo za Vašington, a i nakon toga biće nekoliko važnih skupova, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Pred nama nije lak… »
Vučić: Priznavanje Kosova neće biti tema u Vašingtonu, niti ćemo to dozvoliti

Vučić: Priznavanje Kosova neće biti tema u Vašingtonu, niti ćemo to dozvoliti

Večernje novosti 16.06.2020
Priznavanje Kosova neće biti tema u Vašingtonu, niti ćemo dozvoliti da bude, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. ČAČAK - Priznavanje Kosova neće biti tema u Vašingtonu, niti ćemo dozvoliti da bude, poručio je predsednik Srbije… »
Vučić: Sramota me da odgovaram na tvrdnje da ćemo priznati Kosovo! U tuči slonova da prođemo nepovređeni i sačuvamo sebe

Vučić: Sramota me da odgovaram na tvrdnje da ćemo priznati Kosovo! U tuči slonova da prođemo nepovređeni i sačuvamo sebe

Kurir 16.06.2020
- Sramota me je da odgovaram na tvrdnje da Srbija priznaje Kosovo uoči Vidovdana, to nećemo dozvoliti ni da bude tema. Nama predstoji nelak period. Juče sam razgovarao sa Lajčakom, imao sam i dug telefonski razgovor sa Putinom. Idem posle izbora u… »

Vesti dana »