Povezane vesti
Podgorica demantuje Božovića: Rano je govoriti o otvaranju granica
Večernje novosti 16.06.2020
Posle izjave ambasadora Srbije u CG Vladimira Božovića da će u petak stići preporuka o otvaranju granica, Vlada u Podgorici saoptšava da su takve tvrdnje neutemeljene i da preporuke još nisu formulisane. AMBASADOR Srbije u Crnoj Gori Vladimir Božović u… »
Vlada CG: Neutemeljene tvrdnje da će biti dozvoljen ulazak srpskih državljana
Danas 16.06.2020
Vlada Crne Gore demantovala je tvrdnje ambasadora Srbije u Crnoj Gori Vladimira Božovića da će od ponedeljka biti normalno kretanje između Crne Gore i Srbije, navodeći da odluka o tome još nije doneta. „U vezi sa sadržajima objavljenim u pojedinim… »
Vesti dana »
"Specijalni plan" leks specijalisa: Ko briše, a ko čuva Generalštab
N1 Info pre 1 satjoš 27 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Zelenski: Rizikujemo gubitak dostojanstva ili ključnog partnera; Tramp: Rok je do četvrtka da Ukrajina prihvati mirovni sporazum
RTV pre 3 satajoš 84 povezane
Advokat o odluci Apelacionog suda u Beogradu: Presuda Kecmanovićima ukinuta iz proceduralnih razloga
N1 Info pre 3 satajoš 33 povezane
RHMZ: Susnežica i sneg tokom noći u brdsko-planinskim predelima jugozapadne Srbije
N1 Info pre 14 minutajoš 33 povezane



