Povezane vesti

Vučić još ne zna ko će ići u Vašington

Vučić još ne zna ko će ići u Vašington

Glas Amerike 17.06.2020
BEOGRAD — Još se ne zna šta će biti tema razgovora predstavnika Srbije i Kosova u Vašingtonu 27. juna, niti se zna ko će predstavljati delegaciju iz Beograda, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Deleagije Srbije i Kosova bi trebalo da se… »
Vučić o poseti SAD: Ne očekujem ništa spektakularno, priznavanje Kosova za Srbiju nije tema (video)

Vučić o poseti SAD: Ne očekujem ništa spektakularno, priznavanje Kosova za Srbiju nije tema (video)

Blic 17.06.2020
Ne znam šta će da bude tema, ni u kojoj delegaciji idemo, videćemo kako se biti, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je ovako odgovorio na pitanje u vezi sa predstojećim sastankom u Vašingtonu, koji je zakazan za 27. jun. Kaže i da od… »
Vučić: Ne znam šta će biti tema u Vašingtonu niti u kojem sastavu idemo tamo

Vučić: Ne znam šta će biti tema u Vašingtonu niti u kojem sastavu idemo tamo

Beta 17.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da još ne zna šta će biti tema razgovora u Vašingtonu, niti koji će biti sastav delegacije Beograda koja će otići tamo ali da će Srbija umeti da sačuva svoje državne i nacionalne interese… »
O'Brajen: Drago mi je što ću ugostiti lidere Beograda i Prištine

O'Brajen: Drago mi je što ću ugostiti lidere Beograda i Prištine

Press 17.06.2020
Robert O''Brajen, savetnik za nacionalnu bezbednost predsednika SAD Donalda Trampa, objavio je da mu je drago što će moći da ugosti u Beloj kući lidere Beograda i Prištine, zajedno sa specijalnim izaslanikom SAD za dijalog Ričardom Grenelom… »
Vučić: Veliki vode igru, mi i Albanci smo mali

Vučić: Veliki vode igru, mi i Albanci smo mali

Pravda 17.06.2020
Priznavanje Kosova neće biti tema u Vašingtonu, niti ćemo dozvoliti da bude - poručio je u utorak predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Tako je odgovorio na spekulacije o temi sastanka predstavnicima Prištine koji bi trebalo da bude održan u Beloj… »
O’Brajen: SAD željno očekuje razgovor lidera Srbije i Kosova

O’Brajen: SAD željno očekuje razgovor lidera Srbije i Kosova

Nova 17.06.2020
Savetnik za nacionalnu bezbednost predsednika SAD Robert O'Brajen objavio je da mu je drago što će moći u Beloj kući da ugosti lidere Srbije i Kosova, zajedno sa specijalnim izaslanikom SAD za dijalog Beograda i Prištine Ričardom Grenelom… »
Šta čeka Srbiju u Beloj kući? Tramp preuzeo kormilo pregovora, glavna tema neće biti nezavisnost

Šta čeka Srbiju u Beloj kući? Tramp preuzeo kormilo pregovora, glavna tema neće biti nezavisnost

Srbija danas 17.06.2020
Burna reakcija iz Brisela. Na stolu će pre svega biti pitanja ekonomske prirode. To će relaksirati odnose, koji su dugo bili zategnuti zbog uvođenja taksa i mera reciprociteta i stvoriti uslove za kasnije političko delovanje. Predsednik Srbije… »

Vesti dana »