Povezane vesti

Ispovest vozača kombija koji se sudario sa BMW-om: Čuo sam jak udarac, a ono što je usledilo...

Ispovest vozača kombija koji se sudario sa BMW-om: Čuo sam jak udarac, a ono što je usledilo...

Večernje novosti 18.06.2020
Bojan K. (28), koji se rano jutros upravljajući kombijem sudario sa BMW-om kod zgrade Vlade Srbije, kaže da je udarac bio toliko jak da se u tom trenutku onesvestio. Bojan K. (28), koji se rano jutros upravljajući kombijem sudario sa BMW-om kod zgrade… »
Vozač kombija o stravičnoj nesreći kod Vlade Srbije: Osetio sam udarac, probudio sam se kod zgrade Vlade

Vozač kombija o stravičnoj nesreći kod Vlade Srbije: Osetio sam udarac, probudio sam se kod zgrade Vlade

Večernje novosti 18.06.2020
Vozio sam radnike gradilišta "Beograda na vodi" i išao polako Nemanjinom ulicom od Slavije ka Železničkoj stanici. VOZIO sam radnike gradilišta "Beograda na vodi" i išao polako Nemanjinom ulicom od Slavije ka Železničkoj stanici - rekao nam je… »
"Čuo sam udarac, a onda sam se probudio kod Vlade Srbije": Ispovest vozača belog kombija u koji se zakucao "BMW smrti"

"Čuo sam udarac, a onda sam se probudio kod Vlade Srbije": Ispovest vozača belog kombija u koji se zakucao "BMW smrti"

Blic 18.06.2020
Čuo sam udarac i posle sam se probudio kod Vlade Srbije. Tad je stigla Hitna pomoć i prebacila nas na Urgentni - kaže za "Blic" Bojan K. (28) vozač kombija koji se rano jutros sudario sa BMW-om kod zgrade Vlade Srbije. U stravičnoj saobraćajnoj… »

Vesti dana »