Povezane vesti

Razmena teritorija na Kosovu bila na stolu, ali je ta ideja odavno odbačena

Razmena teritorija na Kosovu bila na stolu, ali je ta ideja odavno odbačena

N1 Info 05.07.2020
Lideri Srbije i Kosova su još 2018. godine razgovarali o mogućnosti razmene teritorija kao rešenju kosovskog pitanja, izjavio je bivši savetnik američkog predsednika za nacionalnu bezbednost, Džon Bolton za FPA. Analitičari iz Srbije i sa Kosova… »
Bolton: Lideri SRB i PR razgovarali o razmeni teritorija

Bolton: Lideri SRB i PR razgovarali o razmeni teritorija

Dnevnik 05.07.2020
VAŠINGTON: Bivši savetnik Donalda Trampa za nacionalnu bezbednost Džon Bolton izjavio je da je smatrao da vredi pokušati razgovor o razmeni teritorija kao mogućem rešenju za kosovsko pitanje, iako je ta ideja, kako je rekao, "kontroverzna za obe… »
(VIDEO) Bolton: Tači i Vučić dogovarali razmenu teritorija

(VIDEO) Bolton: Tači i Vučić dogovarali razmenu teritorija

Nova 05.07.2020
Bivši savetnik Donalda Trampa za nacionalnu bezbednost Džon Bolton izjavio je da su Srbija i Kosovo, odnosno njihovi lideri, a to su Aleksandar Vučić i Hašim Tači, još 2018. razgovarali o mogućnosti razmene teritorija. Bolton je u razgovoru sa… »
Bolton: Lideri Srbije i Kosova su još 2018. godine razgovarali o razmeni teritorija kao rešenju kosovskog pitanja

Bolton: Lideri Srbije i Kosova su još 2018. godine razgovarali o razmeni teritorija kao rešenju kosovskog pitanja

Insajder 05.07.2020
Lideri Srbije i Kosova su još 2018. godine razgovarali o mogućnosti razmene teritorija kao rešenju kosovskog pitanja, izjavio je bivši savetnik američkog predsednika za nacionalnu bezbednost, Džon Bolton za FPA, prenosi portal KoSSev. „U slučaju… »
Bolton progovorio o korekciji granica: Otkrio čija je to bila ideja!

Bolton progovorio o korekciji granica: Otkrio čija je to bila ideja!

Pravda 05.07.2020
Bivši savetnik američkog predsednika Donalda Trampa za nacionalnu bezbednost Džon Bolton izjavio je za albanski portal Faksveb da pitanje korekcije granice između Kosova i Srbije nije bila njegova ideja. Kako prenosi Gazeta Ekspres, Bolton je na… »
Bolton: Ideja o korekciji granice nije moja, nego lidera Kosova i Srbije

Bolton: Ideja o korekciji granice nije moja, nego lidera Kosova i Srbije

Sputnik 05.07.2020
Bivši savetnik predsednika SAD za nacionalnu bezbednost Džon Bolton izjavio je za albanski portal "Faksveb" da pitanje "korekcije granice" u okviru dijaloga Beograda i Prištine nije bilo njegova ideja, već, kako je rekao, lidera Kosova i Srbije. Kako… »
Džon Bolton: Razgovaralo se o razmeni teritorija kao rešenju za Kosovo

Džon Bolton: Razgovaralo se o razmeni teritorija kao rešenju za Kosovo

N1 Info 05.07.2020
Lideri Srbije i Kosova su još 2018. godine razgovarali o mogućnosti razmene teritorija kao rešenju kosovskog pitanja, izjavio je bivši savetnik američkog predsednika za nacionalnu bezbednost, Džon Bolton za FPA. "U slučaju Kosova i Srbije… »
Bolton: Ideja o korekciji granice u okviru dijaloga Beograda i Prištine nije moja

Bolton: Ideja o korekciji granice u okviru dijaloga Beograda i Prištine nije moja

RTV 05.07.2020
VAŠINGTON - Bivši savetnik predsednika SAD za nacionalnu bezbednost Džon Bolton izjavio je za albanski portal "Faksveb" da pitanje "korekcije granice" u okviru dijaloga Beograda i Prištine nije bilo njegova ideja. Kako piše portal, Bolton je rekao da… »
(VIDEO) Bolton otkrio kako su Vučić i Tači razgovarali o razmeni teritorija: “U Nemačkoj to nije dočekano sa…

(VIDEO) Bolton otkrio kako su Vučić i Tači razgovarali o razmeni teritorija: “U Nemačkoj to nije dočekano sa…

Nedeljnik 05.07.2020
Bivši savetnik za nacionalnu bezbednost predsednika SAD Donalda Trampa Džon Bolton objavio je knjigu “The Room Where It Happened” u kojoj ne navodi nepoznate detalje pregovora Beograda i Prištine, ali je na jednoj “zoom konferenciji” u kojoj je… »
Ideja o korekciji granice nije moja: Bolton o pregovorima Beograda i Prištine

Ideja o korekciji granice nije moja: Bolton o pregovorima Beograda i Prištine

Telegraf 05.07.2020
On je rekao da je ovakva ideja dočekana sa gnušanjem od strane Nemačke, Zapadne Evrope, ali i u pojedinim delovima Balkana. Bivši savetnik američkog predsednika Donalda Trampa za nacionalnu bezbednost Džon Bolton izjavio je za albanski portal… »

Vesti dana »