Povezane vesti

Vučić: Molim građane za disciplinu, pobedićemo koronu

Vučić: Molim građane za disciplinu, pobedićemo koronu

RTS 12.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da Srbija ima dovoljno medicinske opreme i odgovorne zdravstvene radnike. Pobedićemo koronu, kao u prvom, tako ćemo i drugom talasu, poručio je Vučić. Istakao je da penzije i plate u javnom sektoru… »
Vučić najavio pobedu nad koronom: "Jedva čekam da gledam utakmicu sa Danilom i Vukanom"

Vučić najavio pobedu nad koronom: "Jedva čekam da gledam utakmicu sa Danilom i Vukanom"

Telegraf 12.07.2020
"Molim sve za više discipline i odgovornosti zbog korone", poručio je predsednik Srbije. Vlada će biti formirana i pre kraja avgusta, naveo je. - Mi ćemo da pobedimo koronu, molim samo da malo discipline. Imamo dobre lekare, divne i garantujem da… »
Vučić: SPS će od mene dobiti odgovor za nekoliko dana ili nedelja

Vučić: SPS će od mene dobiti odgovor za nekoliko dana ili nedelja

Beta 12.07.2020
BEOGRAD, 12. jula 2020. (Beta) - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da "neki ljudi" koji su došli da "ruše" Narodnu skupštinu tokom prethodnih nekoliko večeri "nisu fer", aludirajući na članove Socijalističke partije Srbije (SPS), uz… »
Vučić apelovao na građane da ne učestvuju u skupovima, očekuje kraj korone za 20 dana

Vučić apelovao na građane da ne učestvuju u skupovima, očekuje kraj korone za 20 dana

Beta 12.07.2020
BEOGRAD, 12. jula 2020. (Beta) - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zamolio je danas gradjane da se ne okupljaju kako bi Srbija pobedila korona virus, a da je siguran da će u sledećih 20 dana ta zaraza biti savladana u zemlji. On je gostujući na TV… »
Predsednik: Pobedićemo koronu, garantujem! I to za 20 dana

Predsednik: Pobedićemo koronu, garantujem! I to za 20 dana

Mondo 12.07.2020
"Molim ljude za malo više discipline, nisu potrebna besmislena okupljanja. Srećom sinoć nije bilo ni 1.000 ljudi, a večeras ni 500", rekao je predsednik Srbije komentarišući proteste u Beogradu. "Molim ljude za malo više discipline, nisu potrebna… »
Vučić: Uskoro ću biti samo predsednik građana

Vučić: Uskoro ću biti samo predsednik građana

N1 Info 12.07.2020
Uskoro će organi stranke, pa ću biti samo predsednik građana, najavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je za TV Pink rekao da "garantuje da ćemo pobediti koronu za 20 dana" i zamolio za disciplinu i odgovorinost. Vučić je precizirao da… »
Pobedićemo koronu, ja vam garantujem, penzije i plate neće padati: Vučić o epidemiji u Srbiji

Pobedićemo koronu, ja vam garantujem, penzije i plate neće padati: Vučić o epidemiji u Srbiji

Sputnik 12.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zamolio je večeras sve građane Srbije za disciplinu i odgovornost u borbi sa korona virusom. Kako je rekao, penzije i plate u javnom sektoru usled ekonomske krize neće biti smanjivane. "Pobedićemo koronu… »
Vučić: Molim građane za disciplinu, pobedićemo koronu

Vučić: Molim građane za disciplinu, pobedićemo koronu

Dnevnik 12.07.2020
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zamolio je večaras sve građane Srbije za disciplinu i odgovornost. "Pobedićemo koronu, garantujem", rekao je Vučić u emisiji Hit tvit i objasnio da imamo dovoljno medicinske opreme i odgovorne zdravstvene… »
"Pobedićemo koronu, garantujem" Vučić zamolio sve građane Srbije za disciplinu i odgovornost

"Pobedićemo koronu, garantujem" Vučić zamolio sve građane Srbije za disciplinu i odgovornost

Srbija danas 12.07.2020
Srećom, kaže, večeras, nema ni 500 ljudi na protestima. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zamolio je večaras sve građane Srbije za disciplinu i odgovornost. - Pobedićemo koronu, garantujem - rekao je Vučić u emisiji Hit tvit i objasnio da imamo… »

Vesti dana »