Povezane vesti

Luna iznenadila Miljkovića posle emisije: On sve uslikao, pa se pohvalio na društvenim mrežama! (foto)

Luna iznenadila Miljkovića posle emisije: On sve uslikao, pa se pohvalio na društvenim mrežama! (foto)

Alo 14.07.2020
"Moja omiljena napravila mi je moje omiljeno" iznenadio je pratioce na Instagramu kada je objavio šta radi u kasnim satima sa devojkom Lunom Đogani. Naime, Luna je Marku spremila večeru nakon što se vratio iz emisije, čime se Marko odmah pohvalio… »
Marko Miljković povećao usne, pa se pohvalio na Instagramu! (foto)

Marko Miljković povećao usne, pa se pohvalio na Instagramu! (foto)

Alo 14.07.2020
Ovome se niko ni u snu nije nadao. Marko Miljković je sinoć bio u emisiji Narod pita kod Dušice Jakovljević progorovio o odnosu sa Lunom, ali i šansama da izgladi odnose sa njemom majkom Posle se u emisiju uključio i, nakon čega je usledila… »
Obratio se Anabeli u emisiji uživo! Miljković apelovao: "Pustite nas, mi puštamo vas!"

Obratio se Anabeli u emisiji uživo! Miljković apelovao: "Pustite nas, mi puštamo vas!"

Alo 14.07.2020
Uživaju u svom univerzumu! Marko Miljković je sinoć bio u emisiji Narod pita kod Dušice Jakovljević progorovio o odnosu sa Lunom, ali i šansama da izgladi odnose sa njemom majkom Anabelom Atijas, koji su podsećamo u rijalitiju prilično narušeni… »

Vesti dana »