Povezane vesti
"Moramo da obustavimo isporuku lekova i opreme bolnicama - skladišta su prazna!"
Alo 15.07.2020
"Prvi put u 98 godina poslovanja Medike prisiljeni smo na obustavu isporuka jer smo dovedeni pred zid". Od ponedeljka veledrogerije obustavljaju isporuku lekova i potrošnog materijala hrvatskim bolnicama zbog duga koji je u ovom trenutku 4,2 milijarde… »
Hrvatske bolnice ostaju bez lekova i potrošnog materijala zbog dugova i to na udaru 2. talasa korone
Telegraf 15.07.2020
Veledrogerije obustavljaju isporuku lekova i potrošnog materijala bolnicama u Hrvatskoj zbog duga od 4,2 milijarde kuna. Hrvatske bolnice će od iduće nedelje imati veliki problem jer će od ponedeljka veledrogerije obustaviti isporuku lekova i potrošnog… »
Vesti dana »

EPS pokreće poskupljenje struje uz finansiranje iz sopstvenih sredstava i pripreme za zimsku sezonu
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 30 povezanih

Ovo je uhapšeni napadač sa mečetom iz Mionice: Iskasapio policajca u parku, kamere sve snimile - zaskočio ga iz mraka (foto)
Kurir pre 5 minutajoš 26 povezanih

Izrael nastavlja pritisak na Gazu uz mobilizaciju rezervista i planove za zauzimanje grada
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 26 povezanih

Sijarto: Ponuda da Mađarska bude mesto sastanka Putina i Zelenskog i dalje važi
NIN pre 2 satajoš 29 povezanih

Visoke temperature i vremenske nepogode u Srbiji: crveno upozorenje za Pomoravlje i jugoistok
Naslovi.ai pre 1 satjoš 43 povezane