Povezane vesti

Gatuzo: Ja lajem i ne ujedam, a Miha...

Gatuzo: Ja lajem i ne ujedam, a Miha...

N1 Info 16.07.2020
Trener Napolija Đenaro nije bio zadovoljan igrom svog tima protiv Bolonje. Napoli i Bolonja su podelili bodove u sredu, pošto su odigrali 1:1. "Imali smo sreće što smo uopšte uzeli bod. Bolonja je igrala mnogo bolje nego mi. U prvom poluvremenu je… »
Oduševili su svet ovom fotografijom: - "vratili ste veru"! Gatuzo je imamo dodatno objašnjenje: Ja kad lajem - ne ujedam, ali…

Oduševili su svet ovom fotografijom: - "vratili ste veru"! Gatuzo je imamo dodatno objašnjenje: Ja kad lajem - ne ujedam, ali…

Sportal blic 16.07.2020
Treneri Bolonje i Napolija Siniša Mihajlović i Đenaro Gatuzo oduševili su Italiju i svet slikom pred početak meča 33. kola Serije A. , što su Napolitanci na društvenim mrežama opisali sa: “ovo je fudbal kakav volimo”. Na kraju su podelili… »
Žestoki momci Miha i Đenaro: Ko laje, a ko grize?

Žestoki momci Miha i Đenaro: Ko laje, a ko grize?

Mondo 16.07.2020
Zaludeli su Italiju samo jednom fotografijom... Zaludeli su Italiju samo jednom fotografijom... Bolonja i Napoli sastali su se u 33. kolu Serije A i podelili bodove 1:1. Važnije od utakmice je slika koja je obišla svet, na kojoj zajedno sede kolege… »
Gatuzo: Ja kad lajem ne ujedam, ali kad Miha zalaje...

Gatuzo: Ja kad lajem ne ujedam, ali kad Miha zalaje...

Mozzart sport 16.07.2020
„Bolonja je njegova slika i prilika“, kaže trener Napolija. Malo je bilo tako prgavih igrača kao što je bio Đenaro Gatuzo, a tu strast je poneo sa sobom i kada je postao trener. Mada, uspeva da se dosta drži pod kontrolom kada je kraj aut linije… »
“Ja lajem i ne ujedam, ali kad Siniša zalaje…”

“Ja lajem i ne ujedam, ali kad Siniša zalaje…”

Nova 16.07.2020
Siniša Mihajlović i Đenaro Gatuzo su oduševili fudbalski svet svojim ponašanjem u utakmici između Bolonje i Napolija. Meč je završen rezultatom 1:1, a dvojica stručnjaka su tokom meča sedeli na istoj klupi, jedan pored drugog. Gatuzo je na… »
Fotografija koja je oduševila italiju: Gatuzo otišao do Mihajlovića i pokazao klasu:Ovo je fudbal koji se nama dopada

Fotografija koja je oduševila italiju: Gatuzo otišao do Mihajlovića i pokazao klasu:Ovo je fudbal koji se nama dopada

Sportal blic 15.07.2020
Utakmica 33. kola Serije A bila je povod za ponovni susret dvojice dobrih prijatelja, Siniše Miloševića i Đenara Gatuza. Nekada su delili megdan na terenu, danas sa trenerskih klubova, a njihove ekipe, Bolonja i Napoli, su podelile bodove rezultatom… »

Vesti dana »