Fotografija koja je oduševila italiju: Gatuzo otišao do Mihajlovića i pokazao klasu:Ovo je fudbal koji se nama dopada

Sportal blic 15.07.2020  |  P. L.

Utakmica 33. kola Serije A bila je povod za ponovni susret dvojice dobrih prijatelja, Siniše Miloševića i Đenara Gatuza.

Nekada su delili megdan na terenu, danas sa trenerskih klubova, a njihove ekipe, Bolonja i Napoli, su podelile bodove rezultatom 1:1. Na samom početku meča su gosti poveli preko Manolasa, da bi Palasio u 67. minutu postigao gol koji je zbog ofsajda poništen nakon konsultacija sa VAR sobom, ali je do boda Mihajlovićev tim stigao zahvaljujući pogotku Beroua na deset minuta do kraja utakmice. A pred početak meča nastala je jedna sjajna fotografija, prišao je Gatuzo