Повезане вести
Михајловић: Много пажње се посвећује СПС-у, као да СНС нема већину
Н1 Инфо 18.07.2020
Потпредседница Владе Србије и чланица Председништва СНС Зорана Михајловић изјавила је да нова влада неће бити састављана према томе колико ће која странка добити ресора, већ према томе ко може, уме и хоће успешно да одговори на… »
Михајловићева: Влада неће бити састављена по систему ко ће колико да добије
РТВ 18.07.2020
БЕОГРАД - Потпредседница Владе Србије и чланица Председништва СНС-а, проф. др Зорана Михајловић, каже да нова влада Србије неће бити састављана према томе колико ће која странка добити ресора, већ према томе ко може, уме и хоће… »
Михајловић: Социјалисти су само карика у састављању нове владе
Бета 18.07.2020
Чланица председништва Српске напредне странке (СНС) Зорана Михајловић изјавила је да нова Влада Србије неће бити састављана према томе колико ће која странка добити ресора, већ ко може, уме и хоће успешно да одговори на изазове… »
Вести дана »

Мандић и Кнежевић присуствовали паради, опозиција поручује да је одлука Војске Црне Горе да учествује „срамна“
Данас пре 5 сатијош 1 повезана

Вучић: Више од 47.000 људи на паради, а код општине Нови Београда највише 237 оних који су се одазвали позиву студената у блокади
Блиц пре 6 сатијош 2 повезане

Званично од данас! Нова накнада за радне визе за САД ступа на снагу: Ево за кога не важе и колико ће коштати
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана