Povezane vesti

Mihajlović o sukobu s Gasperinijem: Da je upirao prstom u mene, možda bi ostao bez njega

Mihajlović o sukobu s Gasperinijem: Da je upirao prstom u mene, možda bi ostao bez njega

Mozzart sport 22.07.2020
"Ako neko vređa moju klupu, biće problema", kaže trener Bolonje. Bolonja je poražena od Atalante u gostima minimalnim rezultatom, a više od samih dešavanja na terenu i gola Luisa Murijela, utakmicu je obeležio verbalni sukob trenera obe ekipe… »
Gasperini u svega nekoliko reči o sukobu sa Mihajlovićem

Gasperini u svega nekoliko reči o sukobu sa Mihajlovićem

Nova 22.07.2020
Đanpjero Gasperini, trener Atalante, tokom utakmice protiv Bolonje ušao je u sukob sa kolegom Sinišom Mihajlovićem. Šef stručnog štaba ekipe iz Bergama je u 36. minutu dobio dva žuta kartona i isključenje. On je navodno imao primedbe na račun… »
"E, zato sam: Pop****!" Mihajlović progovorio o incidentu sa Gasperinijem, objasnio zašto je eksplodirao, pa poručio: Da je…

"E, zato sam: Pop****!" Mihajlović progovorio o incidentu sa Gasperinijem, objasnio zašto je eksplodirao, pa poručio: Da je…

Sportal blic 22.07.2020
Veliki incident obeležio je italijanski fudbal u utorak uveče. U duelu Bolonje i Atalante više pažnje su privikli Gasperini i nego igrači. , a onda je glavni sudija Federiko la Penja odlučio da obojici da žute kartone. Mihajlović govori sudiji… »
Mihajlović o Gasperiniju: Da je uperio prstom u mene...

Mihajlović o Gasperiniju: Da je uperio prstom u mene...

N1 Info 22.07.2020
Trener Bolonje Siniša Mihajlović bio je izuzetno ljut na svog kolegu iz Atalante Đan Pjera Gasperinija. Dvojica stručnjaka verbalno su se sukobila tokom meča u Bergamu, zbog čegaje Gasperini isključen, a Mihajloviću upućena javna opomena. "Ako… »
Mihajlović pretio treneru Atalante: Ostao bi bez prsta da je pokazao na mene (VIDEO)

Mihajlović pretio treneru Atalante: Ostao bi bez prsta da je pokazao na mene (VIDEO)

Vesti online 22.07.2020
Trener fudbalera Bolonje Siniša Mihajlović imao je žestok sukob sa prvim stručnjakoom Atalante Đanpjerom Gasperinijem tokom meča 35. kola Serije A. Gasperini je tokom meča više puta ulazio u duel sa stručnim štabom Bolonje i sudijama… »
Mihajlović o sukobu sa Gasperinijem: Da je uperio prst u mene ne bi ga više imao

Mihajlović o sukobu sa Gasperinijem: Da je uperio prst u mene ne bi ga više imao

Večernje novosti 22.07.2020
Siniša Mihajlović je ponovo u centru pažnje na Apeninima. Naime, tokom meča između Bolonje i Atalante Srbin je ušao u pravi mali rat sa trenerom rivala Đanpjerom Gasperinijem. "Ako imam problem sa njihovom klupom onda ću pričati sa trenerom, tako… »
Mihajlović: Da je uperio prst ka meni, ostao bi bez njega!

Mihajlović: Da je uperio prst ka meni, ostao bi bez njega!

Nova 22.07.2020
Utakmica između Atalante i Bolonje je obeležena sukobom u kom su glavni akteri bili treneri, Đanpjero Gasperini i Siniša Mihajlović. Dvojica stručnjaka su imala nimalo prijatnu raspravu u meču koji je pripao timu iz Bergama minimalnim rezultatom… »
Skandal u Italiji, umalo se pobili mihajlović i gasperini: Italijan prostački vređao i svoje igrače, Miha ga napao - sve se…

Skandal u Italiji, umalo se pobili mihajlović i gasperini: Italijan prostački vređao i svoje igrače, Miha ga napao - sve se…

Sportal blic 21.07.2020
"Rat" na terenu, a i pored. Tokom duela Atalante i Bolonje došlo je do velikog sukoba dvojice trenera, Đan Pjera Gasperinija i Siniše Mihajlovića. Sve se odigrallo pred kraj prvog poluvremena, tačnije u 36. minutu utakmice 35. kola Serije A kada je… »

Vesti dana »