Povezane vesti
Kon: Ne osećam se prijatno zbog zahteva više od 2.000 lekara za smenu članova Kriznog štaba
Beta 24.07.2020
Epidemiolog Predrag Kon rekao je da se ne oseća prijatno zbog zahteva više od 2.000 lekara za smenu članova Kriznog štaba za suzbijanje korona virusa i istakao da potpisnici tog apela nisu neprijatelji, već da je zajednički neprijatelj virus. "Ovih 2.000… »
Doktorka sa GAK-a: Trpim pritisak zbog podrške pismu lekara
Nova 24.07.2020
Potpisnica otvorenog pisma lekara koja tvrdi da joj je direktor Klinike za ginekologiju i akušerstvo, u kojoj je zaposlena, u četvrtak naredio da napusti svoju sobu, kaže da sa strahom odlazi na posao, dodajući da će možda biti prinuđena da da otkaz jer… »
Doktorka beogradske GAK: Direktor preti jer sam potpisala apel
Novi magazin 24.07.2020
Potpisnica otvorenog pisma lekara, doktorka Saša Ljuština, tvrdi u poruci na Vajber grupi "Ujedinjeni protiv kovida" da joj je direktor beogradske Klinike za ginekologiju i akušerstvo, u kojoj je zaposlena, u četvrtak naredio da napusti svoju sobu. Ona… »
Vesti dana »
Novogodišnja Zvezda je ponovo evroligaška zverka, crveno-beli ubedljivi u Istanbulu (VIDEO)
Danas pre 2 satajoš 3 povezane
Vremenska prognoza za subotu, 3. januar: Osetno hladnije, kiša, susnežica i sneg
Beta pre 2 satajoš 2 povezane
Dve tragedije sprečene za dlaku: Muškarac skočio sa Pančevca, za njim krenula i žena
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Novi detalji užasa u Novom Pazaru: Otac udarao sina (21) motkom po glavi, mladić umro od teških povreda
Blic pre 3 satajoš 1 povezana




