Povezane vesti
CG: Usvojeni medijski zakoni, opozicija nije glasala
Nova 28.07.2020
Glasovima poslanika vladajućih stranaka, Skupština Crne Gore usvojila je zakone o medijima i nacionalnom javnom emiteru Radio i Televizija Crne Gore. Usvajanje tih zakona podržao je 41 poslanik vladajuće koalicije. Opozicija nije prisustvovala glasanju… »
Uprkos upozorenjima opozicije: Crnogorski poslanici usvojili Zakone o medijima i nacionalnom javnom emiteru
Večernje novosti 27.07.2020
UPRKOS upozorenjima opozicije vladajuća poslanička većina (DPS, SD, BS, LP, HGI i Albanci odlučno) usvojila je večeras u Skupštini Crne Gore večeras Zakon o medijima i Zakon o nacionalnom javnom emiteru. Predstavnici opozicije insistirali su na odlaganju… »
Vesti dana »
BLOG Desetak poljoprivrednika dobilo poziv za informativni razgovor iz policije zbog blokada: Mlekari traže od Vlade da se izjasni o ponašanju Glamočića
Nova pre 1 satjoš 36 povezanih
Poljoprivrednici u protestu obustavili razgovore sa ministrom poljoprivrede Srbije, nastavili blokade
Slobodna Evropa pre 10 minutajoš 37 povezanih
Jukom objavio preliminarne rezultate ponovljenih izbora za članove Visokog saveta tužilaštva
RTS pre 1 satjoš 23 povezane
Posle odlikovanja i unapređenje: Danka Nešović pomoćnica ministra prosvete
Vreme pre 9 satijoš 10 povezanih



