Povezane vesti
Korona pomaže sitiju: Valensija mora da proda jednog od najtalentovanijih igrača Španije
Večernje novosti 30.07.2020
FUDBALSKI klub Mančester siti blizu je dogovora sa Valensijom o dovođenju Ferana Toresa. Pregovori dva kluba su napredovali, a britanski mediji spekulisali su da će cena transfera iznositi 20,9 miliona funti uz bonuse. Tores će u ekipi zameniti Leroja… »
Siti pronašao zamenu za Sanea u Valensiji
Nova 30.07.2020
Fudbalski klub Mančester siti blizu je dogovora sa Valensijom o dovođenju Ferana Toresa. Pregovori dva kluba su napredovali, a britanski mediji spekulisali su da će cena transfera iznositi 20,9 miliona funti uz bonuse. Tores bi na stadionu “Etihad”… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 2 satajoš 28 povezanih

Završen protest ispred Palate pravde u Novom Sadu: Okupljeni tražili puštanje na slobodu uhapšenih, uhapšen poslanik PSG, blokada najavljena i za sutra (foto, video)
Blic pre 14 minutajoš 45 povezanih

Švajcarska spremna za posredovanje u pregovorima, EU nastavlja pritisak na Rusiju, Bele kuće o mirovnim naporima
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 296 povezanih

"Nikolina svi smo...": Skupovi podrške u Beogradu i Zrenjaninu, večeras – u Nišu (FOTO i VIDEO)
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 43 povezane