Povezane vesti
Posle presude darku šariću: Postupak trajao 9 godina, ispitano stotine svedoka, osuđeno još 12 okrivljenih
Večernje novosti 01.08.2020
VEĆINOM glasova tročlanog krivičnog veća Specijalnog suda u Beogradu juče je Darko Šarić osuđen prvostepenom presudom na jedinstvenu kaznu od devet godina zatvora zbog pranja 20 miliona evra zarađenih trgovinom narkotika. Pljevljak nije bio u sudnici… »
Darku Šariću devet godina zatvora za pranje 20 miliona evra
Danas 31.07.2020
Nakon skoro deset godina od početka suđenja Viši sud u Beogradu doneo je prvostepenu presudu protiv narko-bosa i njegove grupe Nakon skoro deset godina od početka suđenja, Viši sud u Beogradu proglasio je narko-bosa Darka Šarića krivim i osudio ga… »
Vesti dana »

Paklene vrućine pred Srbijom: RHMZ najavljuje do 40°C, blagi predah samo početkom nedelje
Euronews pre 49 minutajoš 30 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA - Evropski lideri: Pregovori moraju da uključuju Ukrajinu
RTV pre 54 minutajoš 31 povezana

"Da je Amerika slaba, Rusija bi napala Aljasku": Kličko o teritoriji koja je nekada pripadala Moskvi: "Putin želi da vrati točak istorije"
Blic pre 1 satjoš 21 povezana

Savet bezbednosti UN saziva hitan sastanak zbog izraelskog plana za okupaciju grada Gaze
RTV pre 14 minutajoš 7 povezanih

Stanje na putevima: Pojačan intenzitet saobraćaja na putevima u Srbiji
Glas Zaječara pre 1 satjoš 8 povezanih