Povezane vesti
"Ako me lažeš, boriš se za golu egzistenciju": Izložba "Lažni bol" Simonide Rajčević u Likovnoj galeriji
Blic 06.08.2020
Neko od našeg rada, trošenja i napora ozbiljno profitira, i društvo je presrećno kada besplatno dobija sav taj umetnički rad i beskonačan trud, kaže Simonida Rajčević. Bol može biti lažan kad god. Vidimo to kroz čitavu ljudsku istoriju, religijske i… »
Pejzaži, bol i vizije: Radovi Simonide Rajčević, Sandre Vitaljić i projekat iz Beča u Kulturnom centru
Večernje novosti 06.08.2020
VANREDNI profesor Fakulteta likovnih umetnosti u Beogradu Simonida Rajčević (1974) u Likovnoj galeriji Kulturnog centra Beograda, od večeras predstavlja izložbu slika i objekata "Lažni bol". Asistent na ovom projektu bio joj je Milan Stošić, a audio-rad… »
Vesti dana »
"Beogradski marš": Građani krenuli na 39 kilometara dugu šetnju povodom godišnjice poziva studenata na organizovanje zborova
Insajder pre 1 satjoš 13 povezanih
Avramović (RTV Kim) za Insajder: Mnogo nepoznanica oko dogovora o Zakonu o strancima na Kosovu, ovo je definitivno odlaganje problema
Insajder pre 26 minutajoš 29 povezanih
Kurti: „Primena zakona o strancima uz blisku saradnju sa Sorensenom i lokalnim Srbima“
Serbian News Media pre 1 satjoš 28 povezanih
Čubrilo otkrio vremensku prognozu za mart: Stiže naglo zahlađenje nakon prolećnih temperatura
Mondo pre 1 satjoš 28 povezanih



