Povezane vesti

Povodom smrti Majkla Odža: Ne možemo da ga vratimo, ali ispitati sve okolnosti da se ne ponovi

Povodom smrti Majkla Odža: Ne možemo da ga vratimo, ali ispitati sve okolnosti da se ne ponovi

Mondo 10.08.2020
I narednih dana će se pričati o košarkašu koji nas je prerano napustio. I narednih dana će se pričati o košarkašu koji nas je prerano napustio. Nigerijski košarkaš koji je u prethodne dve sezone nosio dres Crvene zvezde je preminuo na… »
Suma: Bila me je sramota posle Novog Pazara, sad smo bili dobri

Suma: Bila me je sramota posle Novog Pazara, sad smo bili dobri

Nova 10.08.2020
Sejduba Suma, napadač Partrizana, bio je veoma zadovoljan posle pobede crno-belih u trećem kolu Superlige Srbije nad ekipom Javora od 4:0. Izabranici trenera Sava Miloševića su posle razočaravajuće partije u Novom Pazaru, kada su poraženi sa 3:2, u… »
Stanković posle utakmice u dresu Odža (FOTO)

Stanković posle utakmice u dresu Odža (FOTO)

Vesti online 10.08.2020
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković odao je počast preminulom košarkašu Majklu Odžu. Odžo je preminuo u 28. godini od posledica srčanog udara, a prethodne dve sezone nastupao je za Crvenu zvezdu. Stanković je posle utakmice obukao dres Odža… »
Partizan ubedljiv protiv Javora

Partizan ubedljiv protiv Javora

Danas 09.08.2020
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Javor sa 4:0, u trećem kolu Super lige Srbije. Dva gola je dao Umar Sadik, a po jedan Sejduba Suma i Takuma Asano. Partizan je sedmi na tabeli sa šest bodova, dok je Javor sa tri na 11. mestu. Vojvodina je… »
Crno-beli razmontirali Javor Neverovatna utakmica Partizana, Sadikov gol petom i Banjak novi stub odbrane

Crno-beli razmontirali Javor Neverovatna utakmica Partizana, Sadikov gol petom i Banjak novi stub odbrane

Sportal blic 09.08.2020
Fudbaleri Partizana su odigrali izvanrednu utakmicu u prvom duelu ove sezone u Humskoj i porazili Javor sa 4:0 (3:0). Posebno su se istakli stranci u taboru crno-belih, ali i sjajni Filip Stevanović, kao i izmenjena odbrana Save Miloševića. Mučili su… »
Stanković u dresu ODžA poručio: Ovo je pravi mentalitet

Stanković u dresu ODžA poručio: Ovo je pravi mentalitet

Večernje novosti 09.08.2020
TRENER fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković posle pobede protiv Mačve u Šapcu (3:0) odao je počast preminulom košarkašu Majklu Odžu. Stanković je obukao Zvezdin dres sa brojem 50 koji je nosio nigerijski centar. - Učinio sam to za sve njegove… »
Stanković: Pobeda za Majkla Odža

Stanković: Pobeda za Majkla Odža

Danas 09.08.2020
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Mačvu sa 3:0, u trećem kolu Super lige Srbije. Strelci u Šapcu bili su Nikola Krstović u 24, Veljko Nikolić u 65. i Miloš Vulić u 90. minutu minutu. Zvezda ima sve tri pobede i prva je na tabeli, dok Mačva… »
Dejan Stanković na ivici suza nakon pobede: Obukao Odžov dres naopačke i stao pred kameru: Dva puta sam ga sreo!

Dejan Stanković na ivici suza nakon pobede: Obukao Odžov dres naopačke i stao pred kameru: Dva puta sam ga sreo!

Sportal blic 09.08.2020
Crvena zvezda je pobedila Mačvu u Šapcu, a nakon trijumfa Dejan Stanković je dao prilično emotivnu izjavu. Ona je bila inspirisana nedavnim tragičnim događajem kada je na treningu preminuo bivši košarkaš Crvene zvezde. Pred kamere televizije… »

Vesti dana »