Crno-beli razmontirali Javor Neverovatna utakmica Partizana, Sadikov gol petom i Banjak novi stub odbrane

Sportal blic 09.08.2020  |  P. L.

Fudbaleri Partizana su odigrali izvanrednu utakmicu u prvom duelu ove sezone u Humskoj i porazili Javor sa 4:0 (3:0).

Posebno su se istakli stranci u taboru crno-belih, ali i sjajni Filip Stevanović, kao i izmenjena odbrana Save Miloševića. Mučili su se crno-beli u prve dve utakmice nove sezone i konačno upisali jednu sigurnu i ubedljivu pobedu. Već je u 25. minutu utakmice sve bilo gotovo, a možda čak i ranije. U razmaku od pet minuta Umar Sadik je postigao dva gola, u 13. pa 18. minutu. U oba navrata je nigerijski špic odreagovao kao pravi, iskusni špic. Najpre nakon karambola u