Povezane vesti

Vučić o novoj vladi: Biće promena u Nemanjinoj 11

Vučić o novoj vladi: Biće promena u Nemanjinoj 11

Glas Amerike 20.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u četvrtak da će uskoro biti poznati članovi nove Vlade Srbije i da će svakako biti promena u Nemanjinoj 11. Na pitanje o formiranju vlade, Vučić je za TV Pink rekao da bi neki, da se požurilo sa… »
Vučić: Ako Albanci idu u SAD po konačan sporazum, neka ne troše kerozin

Vučić: Ako Albanci idu u SAD po konačan sporazum, neka ne troše kerozin

Blic 20.08.2020
Ukoliko Albanci idu u Vašington po konačan sporazum, odmah mogu da im kažem da odustanu i ne troše kerozin, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je ovako reagovao na najavu prioštinskih političara, između ostalog i Ramuša Haradinaja, da… »
Vučić: Ukoliko Haradinaj ide u Vašington po konačni sporazum može da vrati svoj avion

Vučić: Ukoliko Haradinaj ide u Vašington po konačni sporazum može da vrati svoj avion

Beta 20.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ukoliko bivši premijer Kosova Ramuš Haradinaj putuje u Vašington po konačni sporazum, "može odmah da vrati svoj avion i da ne putuje uopšte". "Mi idemo u Vašington da razgovaramo o temama o… »
Vučić: Priština ne mora da troši pare na kerozin i put u Vašington, nećemo priznati Kosovo

Vučić: Priština ne mora da troši pare na kerozin i put u Vašington, nećemo priznati Kosovo

Kurir 20.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da Srbija neće priznati nezavisnost Kosova. - Ako Haradinaj kaže da ide po konačni sporazum, može odmah da se vrati da ne troži kerozin i gorivo. Idemo u Vašington da razgovaramo o utvrđenim… »
Vučić: Haradinaj neka ne troši kerozin do SAD ako se nada konačnom sporazumu

Vučić: Haradinaj neka ne troši kerozin do SAD ako se nada konačnom sporazumu

RTS 20.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručuje da u Vašingtonu može biti razgovora samo o utvrđenim temama i da konačnog sporazuma tamo neće biti. Aleksandar Vučić je rekao da Ramuš Haradinaj može odmah da okrene svoj avion i ne troši kerozin… »
Haradinaj nek ne troši kerozin do SAD ako se nada konačnom rešenju pitanja Kosova

Haradinaj nek ne troši kerozin do SAD ako se nada konačnom rešenju pitanja Kosova

Mondo 20.08.2020
Taj film neće gledati, poručio predsednik Aleksandar Vučić. Taj film neće gledati, poručio predsednik Aleksandar Vučić Ramuš Haradinaj može odmah da okrene svoj avion i ne troši kerozin ako u Vašington ide po konačni sporazum, jer toga neće… »
Vučić nije otkrio da li je bliži koaliciji sa SPS ili SPAS

Vučić nije otkrio da li je bliži koaliciji sa SPS ili SPAS

Nova 20.08.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da će svakako biti promena u budućoj vladi i da je bliži onome što javnost misli da je njegova druga opcija. Tako je opet izbegao odgovor na pitanje da li je bliži koaliciji sa Ivicom Dačićem ili… »
Vučić o novoj vladi: Bliži sam onome za šta javnost misli da je moja druga opcija

Vučić o novoj vladi: Bliži sam onome za šta javnost misli da je moja druga opcija

Kurir 20.08.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da će svakako biti promena u budućoj vladi, a da će njen sastav biti poznat uskoro. Upitan da li je bliži koncentracionoj ili koalicionoj vladi, odgovorio je: "Bliži sam onome za šta javnost misli da je… »
SPAS ili SPS? Vučić: Doviđenja, svako dobro

SPAS ili SPS? Vučić: Doviđenja, svako dobro

Vesti online 20.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije želeo direktno da odgovori na pitanje ko će ući u novu vladu, koalicija SPAS ili SPS. Upitan da li su tačni medijski natpisi da se konačni razgovori oko formiranja nove vlade očekuju tek nakon njegovog… »
U vladi će biti predsednik, potpredsednici, ministri... Vučić o novoj Vladi Srbije

U vladi će biti predsednik, potpredsednici, ministri... Vučić o novoj Vladi Srbije

Mondo 20.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da će Srbija "uskoro" dobiti novu vladu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da će Srbija "uskoro" dobiti novu vladu Vučić je na pitanje da li će Vlada Srbije biti formirana po njegovom povratku iz… »
"Haradinaj nek ne troši kerozin do SAD ako ide po konačni sporazum"

"Haradinaj nek ne troši kerozin do SAD ako ide po konačni sporazum"

Telegraf 20.08.2020
Vučić poručuje da u Vašingtonu može biti razgovora samo o utvrđenim temama. Haradinaj može odmah da okrene svoj avion i ne troši kerozin ako u Vašington ide po konačni sporazum, jer toga neće biti tamo, poručuje predsednik Srbije Aleksandar… »

Vesti dana »