Povezane vesti
Poznato stanje devojčice kojoj su poginule majka i sestra: Evo šta se dešava sa malom Sofijom
Večernje novosti 24.08.2020
ZDRAVSTVENO stanje Sofije Livnjak (4) iz Teslića, koja je teško povređena u saobraćajnoj nesreći u kojoj su poginule njena sestra Dragana (19) i majka Svjetlana (37) je u blagom poboljšanju, dok je njen otac Zoran Livnjak i dalje priključen na aparate za… »
Stanje devojčice blago poboljšano: U nesreći kod Teslića izgubila majku i sestru, otac i dalje kritično
Blic 24.08.2020
Stanje četvorogodišnje devojčice iz Teslića čiji su inicijali S.L, koja je povređena u saobraćajnoj nesreći kod ovog mesta, u blagom je poboljšanju, dok je njen otac Zoran (45) i dalje životno ugrožen. Iz Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske… »
Vesti dana »

Dodik u Budimpešti kod Orbana, koji mu pruža podršku posle presude
N1 Info pre 35 minutajoš 27 povezanih

BLOG Neverovatne scene u Skupštini Zaječara: Vlast uvela nabildovane momke sa fantomkama na sednicu. Ispred zgrade policija hapsi građane
Nova pre 1 minutjoš 30 povezanih

Šapić: Trg republike, Terazije, Vasina ulica - do 1. septembra puštanje saobraćaja
Beta pre 2 satajoš 25 povezanih