Povezane vesti

Greta Tunberg ponovo u školi posle godinu dana odsustva

Greta Tunberg ponovo u školi posle godinu dana odsustva

Nova 25.08.2020
Mlada aktivistkinja Greta Tunberg objavila je da se vraća u školu posle godinu dana odsustva tokom kojeg se posvetila pitanjima klime širom sveta. “Moja godina odsustva je završena, tako se dobro osećam što sam ponovo u školi”, napisala je… »
Greta Tunberg ponovo u školi posle godinu dana odsustva

Greta Tunberg ponovo u školi posle godinu dana odsustva

N1 Info 25.08.2020
Mlada aktivistkinja Greta Tunberg objavila je da se vraća u školu posle godinu dana odsustva tokom kojeg se posvetila pitanjima klime širom sveta. "Moja godina odsustva je završena, tako se dobro osećam što sam ponovo u školi", napisala je… »
Greta Tunberg ponovo u školi posle godinu dana odsustva

Greta Tunberg ponovo u školi posle godinu dana odsustva

Danas 25.08.2020
Mlada aktivistkinja Greta Tunberg objavila je danas da se vraća u školu posle godinu dana odsustva tokom kojeg se posvetila pitanjima klime širom sveta. „Moja godina odsustva je završena, tako se dobro osećam što sam ponovo u školi“, napisala… »
Povratak u školu: Greta Tunberg završila jednogodišnju pauzu, Merkel preuzima borbu protiv klimatskih promena

Povratak u školu: Greta Tunberg završila jednogodišnju pauzu, Merkel preuzima borbu protiv klimatskih promena

Blic 24.08.2020
Švedska klimatska aktivistkinja Greta Tunberg objavila je danas da se vratila u školu posle godinu dana pauze. Tunberg je na Fejsbuku poručila da je njena godina pauze gotova i da je sjajan osećaj biti ponovo u školi. Tunberg je u junu 2019. godine… »

Vesti dana »