Povezane vesti

Živeću dok je našeg plemena

Živeću dok je našeg plemena

Vesti online 27.08.2020
Živ sam i zdrav i živeću dok ima našeg naroda i plemena, a ova optužnica je pala u vodu, poručio je nekadašnji komandant Vojske RS Ratko Mladić u sredu na kraju žalbene rasprave pred Mehanizmom za krivične sudove u Hagu. Tokom desetominutnog… »
Ratko Mladić i ratni zločini: Sud u Hagu je „dete NATO alijanse“

Ratko Mladić i ratni zločini: Sud u Hagu je „dete NATO alijanse“

Danas 27.08.2020
Bivši komandant Vojske Republike Srpske Ratko Mladić odbacio je optužbe za genocid u Srebrenici i zločine protiv čovečnosti počinjene tokom rata u Bosni i Hercegovini tokom obraćanja sudijama u procesu žalbenog postupka i ponovio tvrdnje da je… »
Kada su mu zabranili da govori skinuo je sat pa uradio ovo: Poslušajte ceo govor srpskog generala Ratka Mladića (video)

Kada su mu zabranili da govori skinuo je sat pa uradio ovo: Poslušajte ceo govor srpskog generala Ratka Mladića (video)

Večernje novosti 26.08.2020
NEKADAŠNjI komandant Vojske Republike Srpske Ratko Mladić rekao je danas na kraju žalbene rasprave pred Mehanizmom za krivične sudove u Hagu da je živ i zdrav i da će pasti optužnica protiv njega za koju smatra da je "čedo NATO pakta". - Živ sam… »
Okončana rasprava u Hagu: Presuda Ratku Mladiću u narednih šest meseci do godinu dana

Okončana rasprava u Hagu: Presuda Ratku Mladiću u narednih šest meseci do godinu dana

Blic 26.08.2020
Rasprava o žalbama na prvostepenu presudu nekadašnjem komandantu Vojske Republike Srpske Ratku Mladiću, kojom je osuđen na doživotni zatvor, okončana je večeras u Mehanizmu za krivične sudove u Hagu završnom reči Mladića, a presuda žalbenog… »
Mladić: Radio sam čestito i zakonito, optužnica je pala u vodu

Mladić: Radio sam čestito i zakonito, optužnica je pala u vodu

Danas 26.08.2020
Bivši komandant Vojske Republike Srpske Ratko Mladić, nepravosnažno osudjen za genocid i zločine u BiH, rekao je danas pred sudom u Hagu da je čestito i zakonito radio kao oficir i da je optužnica protiv njega „pala u vodu“. „Da li je u pravu… »

Vesti dana »