Povezane vesti

Luka: Neću da imam ništa sa njim; Moris: Cry me a river

Luka: Neću da imam ništa sa njim; Moris: Cry me a river

N1 Info 31.08.2020
Luka Dončić je konstantno seriji protiv Los Anđeles Klipersa trpeo jake kontakte, a posebno je oštar prema njemu bio Markus Moris. U toku serije je Luka čak imao i povredu skočnog zgloba, a na prvom narednom meču su kamere snimile Markusa Morisa… »
Brutalni Dončić nije mogao sam – Klipersi eliminisali Meverikse (VIDEO)

Brutalni Dončić nije mogao sam – Klipersi eliminisali Meverikse (VIDEO)

Vesti online 31.08.2020
Košarkaši Los Anđeles Klipersa eliminisali su Dalas Meverikse savladavši ih sa 4-2 u seriji u prvoj rundi plej-ofa. U šestom meču gledali smo odličnu košarku, a utakmica je na kraju pripala Klipersima – 111:97. Srpski košarkaš Boban… »
Moris skratio živce dončiću: Marjanović sprečio veći incident (video)

Moris skratio živce dončiću: Marjanović sprečio veći incident (video)

Večernje novosti 31.08.2020
LOS Anđeles Klipersi savladali su Dalas u šestoj utakmici plej-of serije NBA lige i plasirali se u polufinale Zapada. Meč je bio pod velikom tenzijom, a u centru pažnje je opet bio sukob Markusa Morisa i Luke Dončića. Provokacije Morisa traju tokom… »
Dončić u top 5 igrača? Nema šanse! Posle brutalne Lukine sezone u NBA stižu kritike da plače posle svakog faula...

Dončić u top 5 igrača? Nema šanse! Posle brutalne Lukine sezone u NBA stižu kritike da plače posle svakog faula...

Mondo 31.08.2020
Komentar koji je izazvao mnogo pažnje... Komentar koji je izazvao mnogo pažnje... Kakva sjajna sezona za Luku Dončića, tek druga u NBA ligi, ali nije uspeo sam da odvuče Dalas u drugo kolo plej-ofa pošto se "isprečio" kandidat za titulu Los… »
Bobi sprečio Dončića da se pobije posle brutalnog faula: Marjanović se u svom stilu oprostio od NBA plej-ofa /video/

Bobi sprečio Dončića da se pobije posle brutalnog faula: Marjanović se u svom stilu oprostio od NBA plej-ofa /video/

Sportal blic 31.08.2020
Boban Marjanović, Luka Dončić i Dalas Maveriksi eliminisani su iz NBA plej-ofa. I to posle velikog incidenta u njihovom šestom meču sa Los Anđeles Klipersima, koji su trijumfom od 111:97 došli do konačnih 4-2, pa čekaju pobednika duela Denver -… »
Kraj za luku i bobija: Dončić je dao sve, ali su naišli na boljeg!

Kraj za luku i bobija: Dončić je dao sve, ali su naišli na boljeg!

Mondo 31.08.2020
Dalas je završio učešće u plej-ofu. Dončić je ponovo bio napadnut na utakmici. Dalas je završio učešće u plej-ofu. Dončić je ponovo bio napadnut na utakmici. Luka Dončić je prvi put sa Dalasom zaigrao u plej-ofu i ostavio dubok trag, iako su… »
Luka ne može sam: Klipersi u drugoj rundi plej-ofa

Luka ne može sam: Klipersi u drugoj rundi plej-ofa

N1 Info 31.08.2020
Los Anđeles Klipersi plasirali su se u polufinale plej-ofa Zapadne konferencije pošto su sa 4:2 u seriji savladali Dalas Maverikse. Ekipa Doka Riversa u šestom meču je slavila sa 111:97. Iako su Klipersi bolje počeli meč, Maveriksi su na prvoj pauzi… »
Uzalud fantastični Dončić, Klipersi su ozbiljni na putu ka prstenu!

Uzalud fantastični Dončić, Klipersi su ozbiljni na putu ka prstenu!

Sportske.net 31.08.2020
Ispao Dalas, Klipersi bolji tim. Los Anđeles Klipersi su uspeli da se plasiraju u polufinalni duel Zapada pošto su savladali Dalas Maverikse sa 4:2 u pobedama. Večeras su slavili sa 111:97, reklo bi se da pobednik nije dolazio u pitanje tokom drugog… »
Kraj ovosezonske bajke Dončiča i Dalasa

Kraj ovosezonske bajke Dončiča i Dalasa

Nova 31.08.2020
Košarkaši LA Klipersa pobedili su Dalas 111:97 i tako stavili tačku na jednu od najzanimljivijih četvrtfinalnih serija plej-ofa. Za onaj lepši deo serije pobrinuo se Luka Dončić koji je i u poslednjoj epizodi odigrao maestralno. Sa 39 poena, 9… »
Kraj za Dončića i Bobija, Boston zadao prvi udarac Torontu u polufinalnoj seriji

Kraj za Dončića i Bobija, Boston zadao prvi udarac Torontu u polufinalnoj seriji

Telegraf 31.08.2020
Nastavljene su plej-of borbe u najjačoj ligi posle kratke pauze usled bojkota igrača. Košarkaši Los Anđeles Klipersa eliminisali su Dalas iz plej-of trke posle četvrte pobede u seriji, 111:97, te je tako tim Doka Riversa ušao u polufinale Zapada… »
Jedan od najprljavijih poteza u NBA ikada: Moris opet udario Dončića, sada pesnicom u glavu - i to sa leđa! Umalo haos…

Jedan od najprljavijih poteza u NBA ikada: Moris opet udario Dončića, sada pesnicom u glavu - i to sa leđa! Umalo haos…

Sportal blic 30.08.2020
Umalo novi žestok obračun u NBA balonu nakon izuzetno nesportskog poteza Markusa Morisa. Ponovo je na meti američkog košarkaša bio slovenački reprezentativac Luka Dončić, a ono što je Moris učinio zgrozilo je košarkašku publiku. Već je… »

Vesti dana »